Вся Україна

Як у Сумах у Центрі УБД лікують та консультують ветеранів

Опубліковано 15.10.2020

Єдиний у своєму форматі Центр надання послуг учасникам бойових дій та членам їхніх сімей діє з 2017 року в Сумах. Тут опікуються 1 800 ветеранами АТО/ООС, серед яких - 86 жінок-ветеранок.

Як почати сприймати нового себе після повернення з фронту: методи бувалих

Опубліковано 01.10.2020

Ми поговорили з двома ветеранами, які випробували свої власні методи лікування душі. Що вони робили і що з цього вийшло — читайте нижче.

Невидимі жертви непокараних злочинів

Опубліковано 14.09.2020

Вікіпедія стверджує, що в полоні окупаційних військ на Донбасі перебувають 300 українців. Правозахисники додають, що політичних полонених — «заручників Кремля» — на території Росії близько 100 осіб. Неофіційні дані називають тисячі людей.

Справа Сармата. Зрушилася з мертвої точки, але обвинувачені вільно гуляють по вулицях

Опубліковано 10.09.2020

24 дні у червні цього року тривало голодування бійців батальйону «Донбас» під Офісом президента із вимогою розслідування вбивства їхнього побратима Віталія Олешка з позивним «Сармат». Який стан справ зараз?

Про «єдине вікно по землі» — розмови побратимів, частина 2

Опубліковано 09.09.2020

"У мене весь процес вибивання землі й оббивання порогів чиновників зайняв приблизно рік. І то вдалося вибити за допомогою телебачення і волонтерів!" — що треба зробити, аби вирішити питання оформлення землі для ветеранів?

Одна з найдієвіших реабілітацій після війни — спорт

Опубліковано 04.05.2020

Спортивна реабілітація для учасників бойових дій — найкращий вибір для швидкого повернення до звичайного життя, про це кажуть як самі військові, так і психологи, які працюють з ними.

УБД+ВПО, або як бути ветераном-переселенцем в Донецькій області

Опубліковано 27.04.2020

Підконтрольна державній владі територія Донецької області прийняла найбільшу кількість ВПО. Також, ця область посідає шосте місце за кількістю ветеранів.

Як розпізнати ознаки суїцидальної поведінки та що робити в цьому випадку

Опубліковано 24.02.2020

Суїцидальні думки можуть бути присутні у людей, які переживали чи переживають психотравмуючу подію або ж перебувають у стані депресії та інших важких психічних станах. Украй необхідно відкрито говорити про те, як розпізнати ознаки суїцидальної поведінки, та що робити родичам та близьким людей у таких станах.

«Справа Шеремета»: чи буде суспільний вибух?

Опубліковано 15.02.2020

Як реагують різні медіа та структури на резонансне розслідування?