Локдаун не завада. Як минули перші два місяці роботи Ветеран Хаб Дніпро

На Перший Святвечір, 6 січня, Ветеран Хабу у Дніпрі виповнилося два місяці. І “Без броні” з нагоди цієї некруглої дати вирішила дізнатися, як же побудовано роботу цієї організації, так потрібної ветеранській спільноті Центральної України.


Текст:Сергій КлімовичFebruary 14, 2021

На Перший Святвечір, 6 січня, Ветеран Хабу у Дніпрі виповнилося два місяці (а зараз вже три!). І “Без броні” з нагоди цієї некруглої дати вирішила дізнатися, як же побудовано роботу цієї організації, такої потрібної ветеранській спільноті Центральної України.

Як відбули припинення роботи у січні

– Ми працювали майже весь час онлайн, як і вся мережа. Приймали запити через єдиний номер 067 348 28 68, – каже регіональна менеджерка Ветеран Хабу у Дніпрі Катерина Есманова. – Вся команда в усіх містах працює як зазвичай, крім приймання клієнтів. Винятки ми робимо лише для тих, хто випадково і без попередження фізично з’явився у Хаб.

Катерина сподівалася, що приймати людей у Дніпрі вони зможуть фізично вже після новорічних свят, як і її колега Валентина Проніна, практикуюча психологиня Дніпровського Хабу, екскоучка програми All4One (Фонд Східна Європа), але на заваді стало офіційне припинення роботи всіх установ через пандемію COVID-19.

– Локдаун розпочався стабільною роботою. Є клієнти-ветерани, які продовжують працювати з нами з 2020-го, – говорить кейс-менеджерка Проніна. – Є ті, котрі вже з’явилися на початку цього року, нові клієнти. Ми офіційно працюємо онлайн і отримуємо три - п’ять запитів щодня. Як саме побудували свою діяльність? Це телефонні консультації чи консультації через Зум, або Вайбер.

3.jpg

Але і до першого у 2021 році локдауну послуги Ветеран Хабу у Дніпрі мали попит. За останній місяць 2020 року консультанти Хабу надали 182 консультації. Ветеран Хаб Дніпро офіційно відновив роботу з 11 січня.

– На період локдауну ми не приймаємо відвідувачів у просторі, а консультуємо онлайн. Формат роботи нашого Хабу повністю дублює київський та вінницький, з тією лише різницею, що у Києві (вулиця Іллєнка, 42) та Дніпрі (вулиця Мечникова, 17) – це приміщення у офісній споруді, а у Вінниці – це окрема будівля (вулиця 8-го Березня, 29). Після Нового Року ми відкриємося для клієнтів, і далі плануватимемо роботу, – розповідала ще в грудні минулого року Катерина Есманова.

При цьому, необхідно розуміти, що для деяких клієнтів важливо якомога швидше відновити чи розпочати роботу із фахівцями після свят.

– Свята впливають на людей по-різному, адже вони бувають не лише джерелом радості, але й подразниками, які можуть викликати погіршення емоційного стану ветеранів та їх близького оточення. – Розповідає Валентина Проніна. – Після пережитої кризи люди часто відчувають потребу у змінах, мають більшу мотивацію для звернення за емоційною підтримкою, яку ми надаємо.

5.jpg

Як починали?

– Перший місяць роботи ми не святкували, не відзначали, хіба сіли разом і обговорили роботу, перші досягнення і виклики, вирішили, як діятимемо далі, – розповідає Катерина Есманова. – За листопад у нас відбулись 132 консультації, які стосувались юридичних питань, пошуку роботи або ставали предметом роботи кейс-менеджерів. Їх у нас двоє. Це Олена Трегубенко і Валентина Проніна.

У своїй роботі команда Ветеран Хаб Дніпро використовує комбінований іноземний досвід, який отримала від спостережень за сферою надання послуг для ветеранів у США, Данії, Великій Британії. Зокрема, йдеться про роботу згаданих кейс-менеджерів. Зараз вони, як і вся мережа, співпрацюють зі своїми глобальними партнерами-резидентами. Це “Юридична сотня”, “Вільний вибір” та “Побратими”.

Що стосується дніпровських громадських організацій, то зараз інтенсивно відбувається, так би мовити, знайомство зі спорідненими їм за духом структурами, своєрідний нетворкінг, і у майбутньому, можливо, вони продовжать спілкування у форматі партнерства, співпраці.

– Що ми вже встигли зробити? – Перепитує мене кейс-менеджерка Олена Трегубенко, психологиня, ветеранка, екскоучка програми All4One Фонду Східна Європа. – Ми встигли заявити про те, що ми тут є, і ми готові працювати. Ми готові надавати підтримку ветеранам та готові взаємодіяти з активістами і ГО, які працюють з нами в одному напрямку і розділяють нашу ідеологію.

Кейс-менеджер надає комплексну підтримку ветеранам і членам їх родин. Іноді запити бувають ширшими, ніж здаються на перший погляд.Буває, що клієнт озвучує: “Мені потрібна юридична консультація”, а коли з ним починають працювати, виявляється, що людина шукає роботу. А труднощі при працевлаштуванні полягають у тому, що людина досі перебуває на етапі, в якому ще не пережила досвід війни, і потребує психологічної підтримки. І тому потрібно підключати фахівців-психологів, які допоможуть людині пережити цей досвід, трансформувати його, адаптуючи до мирного життя. Кейс-менеджер - це менеджер з організації послуг. Він допомагає чітко сформулювати запити та їх пріоритетність. Крім того, кейс-менеджер - це людина з психологічною освітою, і тому, якщо клієнту потрібна психологічна підтримка, припустимо, стабілізація (коли людина перебуває в кризовій ситуації) - кейс-менеджер може надати цю підтримку. Під час подібної консультації кейс-менеджер, як професіонал, знає що варто і що не варто робити, щоб не завдати шкоди клієнту.

У Хабі кейс-менеджери – це люди, які мають психологічну освіту і великий досвід роботи з ветеранами.

1.jpg

– З 2014 року ми багато навчалися роботі з військовими та ветеранами, та працювали з ними до роботи в Хабі, – говорить Олена Трегубенко. – Якщо клієнт хоче працювати з психологом, кейс-менеджер допомагає визначити, який спеціаліст потрібен, та які вимоги до нього має клієнт. Кейс-менеджер пояснює правила роботи з психологом і знаходить того фахівця, який підійде саме цій людині.

Поки людина отримує послуги у Veteran Hub, триває робота, і кейс-менеджер постійно знаходиться поряд. Кейс-менеджер, будучи провідником між психологом і клієнтом, збирає зворотній зв'язок по роботі зі спеціалістом, за потреби, може допомогти посилити рівень вмотивованості для продовження терапії, робить усе можливе, щоб процес залишався максимально ефективним для клієнта.

Що попереду?

– Ми не знаємо роботи без локдауну, – зазначає Валентина Проніна, – Я не можу порівнювати. Ми почали працювати без локдауну, в онлайн режимі, і продовжуємо так зараз. Тобто для мене нічого не змінилося.

Валентина розповідає, що багато співробітників перехворіли наприкінці року. Зараз її колеги повертаються з віддаленої роботи, всі дуже уважні до свого стану здоров’я і при найменших симптомах працівники переходять в онлайн.

– Сподіваємося, коли локдаун закінчиться, ми зможемо приймати клієнтів у просторі хоча б в обмеженій кількості, десь до десяти гостей одночасно. – резюмує Валентина. – Але будемо чекати звісток, чи буде подовжено локдаун, чи ні.

2.jpg

Від рішення щодо продовження загальнодержавного карантину залежить, як Ветеран Хаб Дніпро працюватиме. Але телефонні і онлайн-консультації відбуваються, і будуть надаватися надалі. Команда Ветеран Хабу підтримує своїх клієнтів на відстані.

– Після закінчення локдауну Хаб також слугуватиме місцем, де можна працювати, влаштовувати робочі зустрічі, зустрічі з побратимами, або публічні заходи. - Говорить Катерина. – Для ветеранів, військовослужбовців та членів їх сімей послуги Хабу є безкоштовними. У наших правилах не запитувати у людини посвідчення учасника бойових дій. Ми відкриті і для інших громадських організацій, які можуть бути корисними нашій цільовій аудиторії.

У 2021 році Veteran Hub хотів би проводити більше публічних заходів. Так, приміром, у планах відзначення виходу офлайн, “в люди”, як тільки цей захід стане можливо провести.

– Також необхідне налагодження партнерської мережі на базі Ветеран Хабу, – закінчує свою розповідь регіональна менеджерка. – Будемо надавати послуги та комунікувати, аби якомога більше людей з ветеранської спільноти дізналися про нашу команду і наші можливості.

Коментарі

Пов'язані матеріали

У "Ветаран хабі" відкрили фотовиставку про життя ветеранів "Дотик"
Фотовиставка розповідає про життя бійців, які повернулися з війни. Метою було показати історію повернення з війни.
У "Ветеран хабі" говорять про пам'ять загиблих на війні

18 лютого, з 10:30 до 18:30, у Veteran Hub у Києві (вул. Юрія Іллєнка, 42) проходить візійна зустріч «Що таке пам’ятати».

Veteran Hub запустили мобільний офіс

Veteran Hub виходить за межі звичних просторів і запускає першу мобільну команду.