Статті

24 червня 2020 р.Голодний протест. За що вийшли на Банкову добровольці «Донбасу»?

Семеро ветеранів батальйону «Донбас» оголосили голодування під офісом президента. Сьогодні бійці голодують уже 16 діб. Вони перебувають тут безперервно, ночують просто неба на карематах біля «Будинку з химерами».

17 червня 2020 р.Тварини — це любов: про дієву й недієву зоотерапію для ветеранів

«Тварини — це про любов, відповідальність і нові емоції, — говорять психологи. — А це завжди добре впливає на здоров’я. На емоційне і на фізичне».

9 червня 2020 р.Хто боронитиме країну, якщо не любитиме її?

З 2015 року національно-патріотичне виховання визначене в Україні як пріоритетний напрям.

2 червня 2020 р.Мої батьки пішли на війну: як живуть діти військовослужбовців в Україні

Або як пояснити дітям, що хтось з батьків пішов на війну, і не травмувати їх на все життя


27 травня 2020 р.COVID-19: cоціальний захист та медичне обслуговування ветеранів

Які саме соціальні гарантії та пільги отримують ветерани? Як організовано медичне обслуговування ветеранів і який захист отримають ветерани у разі хвороби на коронавірус?


25 травня 2020 р.Як оформити фінансову допомогу під час карантину? Відповідає юрист.

Як ветерани можуть отримати грошову підтримку в зв'язку зі складними обставинами через карантин. Чи це можливо? І які механізми?

20 травня 2020 р.Чи неоднаково мені: як українська держава піклується про тих, хто повернувся з полону

Постає питання, чи може людина, яка повернулася з полону і стикнулася з непереборними для неї труднощами, розраховувати на допомогу з боку держави або повинна залишатися сам на сам зі своїми проблемами?

15 травня 2020 р.Дати жінкам вибір і прийняти його: чому жінки-військовослужбовиці стикаються із суспільними упередженнями

Як розповідають самі військовослужбовиці, під час служби вони майже не стикаються з упередженим ставленням стосовно себе з боку колег чоловіків. Навпаки, частіше їхній вибір засуджують вже тоді, як вони повертаються додому.

4 травня 2020 р.Одна з найдієвіших реабілітацій після війни — спорт

Спортивна реабілітація для учасників бойових дій — найкращий вибір для швидкого повернення до звичайного життя, про це кажуть як самі військові, так і психологи, які працюють з ними.

27 квітня 2020 р.УБД+ВПО, або як бути ветераном-переселенцем в Донецькій області

Підконтрольна державній владі територія Донецької області прийняла найбільшу кількість ВПО. Також, ця область посідає шосте місце за кількістю ветеранів.

14 квітня 2020 р.Ринок праці «на карантині»: де і як шукати роботу ветеранам

Загроза епідемії за лічені дні перевернула український бізнес догори дриґом, і це змінило ринок праці – на жаль, не на краще. Безліч підприємств змушені зупинити свою діяльність, а відтак уже розпочалися звільнення працівників. Вакансій загалом, за різними оцінками, стало на 60-70% менше.

8 квітня 2020 р.Хронічне недофінансування санаторно-курортного лікування ветеранів

Законодавство гарантує ветеранам війни раз на рік безоплатне санаторно-курортне лікування. Наскільки вдається скористатися гарантіями?

1 ... 45678