Статті

31 серпня 2020 р.Підтримка, робота та медичне обслуговування потрібні ветеранкам для успішного повернення з війни

...Одним із найскладніших аспектів під час адаптації до мирного життя, Олена вважає повернення до роботи. Насамперед, на її думку, після повернення з війни треба давати собі час та можливість відпочити, а вже потім намагатися повернутися до роботи.

29 серпня 2020 р.Пам'ять, яка зцілює: говорімо про тих, хто пішов

“Більшість сімей залишається наодинці зі своїм горем. Вони віддали найцінніше – життя дорогої людини, їм розповідають по телевізору як цінують героїв, а в реальному житті їм доводиться “вибивати” найменші довідки, соціальні виплати, та й ці виплати вони називають “кривавими грошима”, які їм не потрібні, бо насправді вони хочуть повернути своїх рідних”.

27 серпня 2020 р.«Стріляють кульками». Чому українських ветеранів дискримінують при працевлаштуванні та що з цим робити

Українські ветерани у процесі працевлаштування воліють не повідомляти потенційному роботодавцю і хедхантерам про власний військовий досвід, небезпідставно вважаючи, що можуть стати об’єктами упередженого ставлення до себе.

26 серпня 2020 р."В Україні триває війна. Комусь помітна, а комусь – ні" – колонка ветерана-нацгвардійця

21 серпня 2020 року загинув Володимир Рудик, старший лейтенант 14-тої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

25 серпня 2020 р.Військова служба та материнство: правові аспекти та пільги для військовослужбовиць, ветеранок та їхніх дітей

Які права та пільги має військовослужбовиця або ветеранка, якщо вона має дитину чи дітей? Читайте, що для таких жінок перебачило чинне законодавство України, у огляді від Марини Рабінович.

20 серпня 2020 р.Реабілітація по-українськи: особливості національної адреналінотерапії

Колись, серфлячи американським інтернетом і програмами для ветеранів, я натрапила на згадки про “адреналінотерапію” – спеціальний напрямок реабілітації для ветеранів, коли у контрольованих безпечних умовах досягається той рівень адреналіну, який був звичний бійцеві під час війни.

18 серпня 2020 р.Освіта для ветеранів в Україні: пільги та спеціальні пропозиції

У сьогоднішньому аналізі ми поговоримо про пільги для ветеранів та їхніх дітей для здобуття професійної та вищої освіти у державних та комунальних навчальних закладах, а також – про додаткові стипендійні можливості від приватного сектору та НУО.

17 серпня 2020 р.Частина 2. Як і для чого жінки після війни створюють ветеранські організації та чому досі вимушені допомагати самі собі

"Ми всі побратими, боремося за одне, але організації саме жіночого напрямку однозначно мають бути. Ми дівчатами, в своєму колі можемо говорити про свої речі, чоловіки про інші. Переживання щодо війни у нас різняться. "

13 серпня 2020 р.«Справа Шеремета»: Юля Кузьменко під домашнім арештом, Антоненко й досі під вартою. Що далі?..

12 серпня Київський апеляційний суд залишив без змін запобіжний захід Андрію Антноненку, «Ріфмастеру». Тримання під вартою продовжили до 13 вересня.

5 серпня 2020 р.Стільникові янголи. Як працює гаряча лінія для ветеранів з превенції суїцидів

На питання про мотиви роботи тут оператори коротко відповідають: “Місія”. Майже кожен із них був дотичний до самогубства у власному близькому колі, тому мотивація поглиблювати власний професіоналізм є високою.

4 серпня 2020 р.Частина 1. Як і для чого жінки створюють ветеранські організації та чому досі вимушені допомагати самі собі

«Коли я заходжу в маршрутку, - додає Катерина, - і мені водій сміється у очі, мовляв: «А ты хоть стрелять умеешь, деточка?» Я йому кажу: «Ну, ты такой жирный. В тебя я бы попала».

29 червня 2020 р.Багато військовослужбовців мовчать про свою орієнтацію: як живуть в Україні ЛГБТ-військові

Часто можна почути думку, що геї мають брати участь не в марші рівності, а у війні на сході України, наприклад. Якщо армія - це зріз суспільства, то може люди з гомо-/бісексуальною орієнтацією все-таки воюють за Батьківщину?

1 ... 45678