Статті

December 16, 2020Ветеранське під ялинку: як обрати подарунок і підтримати ветеранський бізнес

Ловіть ідеї для різдвяних подарунків для дітей, коханих, рідних і друзів від ветеранського бізнесу.

December 14, 2020Створювати дітям – як варіант реабілітації для ветеранів АТО/ООС

Напередодні новорічно-різдвяних свят «Без броні» вирішила розповісти про ветеранів, які створюють речі і розваги для дітей.

December 10, 2020Україна «йде» не в тому напрямку – так вважають ветерани АТО, але йти у політику не бажають

Як свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада, 65,5% респондентів вважають, що події розвиваються в неправильному напрямку.

December 10, 2020Декомунізація в Україні: погляд ветерана російсько-української війни зі сходу

Тому, коли ми говоримо про тимчасово окуповані території, варто розуміти — там зміни не відбулися, і це не про кількість пам’ятників Леніну на ТОТ, це про незмінність свідомості та світосприйняття більшості населення в окупації.

December 4, 2020Власний досвід: курс молодого бійця очима рядової морської піхотинки

“Якщо ти хотіла повоювати, ти спізнилась” - такі коментарі залишали мені на сторінці деякі колишні бійці ЗСУ під дописами, де я говорила про плани піти на військову службу після того, як загинув “Красний”.

December 2, 2020Ветеранські суди: модель терапевтичного правосуддя в США

...Однією з форм такої моделі правосуддя, спрямованої на розв'язання соціальних проблем, є ветеранські суди (veterans treatment court; дослівно «суди у справах, пов’язаних з лікуванням/допомогою ветеранів/ам»). Вперше такий суд з’явився у 2008 році в м. Баффало, штату Нью-Йорк.

December 1, 2020На варті внутрішніх кордонів. Як протидіяти насильству в армії

Сексуальне насильство в армії. Це дуже незручна тема. Із тих, від яких тягне відвести очі. І значна частина суспільства це й робить, починаючи від поліції, слідчих і суддів до випадкових свідків.


November 26, 2020Як Майдан та війна на Сході згуртувала українську діаспору за океаном

Чи не найбільшою емігрантською організацією, яку створили у США для допомоги сім’ям Героїв Небесної Сотні та воїнам на Сході, є Асоціація Клівленд Майдан.

November 25, 2020Коучинговий батальйон. Як ветерани стають тренерами з особистісного росту

Команда з півдесятка менторів на чолі з Галиною Потопальською втілила у життя безпрецедентний для України проект з коучингової допомоги колишніх військових, що пройшли АТО і ООС.

November 23, 2020Як ветерану отримати компенсацію за невикористану під час служби відпустку? – Розмови побратимів, ч.5

У рік звільнення військовослужбовців зі служби у разі невикористання ними щорічної основної або додаткової відпустки їм виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки.

November 20, 2020Спроби консолідації, або чого бракує українським ветеранам/кам-політикам?

Цьогоріч до органів місцевого самоврядування балотувалися сотні ветеранів і волонтерів по усій Україні. Балотувалися від різних політичних сил і, на жаль, від антиукраїнських також.

1 ... 23456 ... 9