Статті

December 28, 2020Ви спите після війни? Чому краще жахи, аніж безсоння

У ветеранів і ветеранок, у волонтерів і військових кореспондентів зазвичай є пережитий стрес, і часто він настільки потужний, що про нього важко забути і він нагадує про себе щодня. Про такий "сон про стрес" йтиметься далі.

December 24, 2020ТриЗуб2: спогади про відрядження в АТО одного запорізького стоматолога

"Не треба забувати, що на "цивілці" військові — звичайні люди, які відкладають до останнього візити до стоматології, роками тримаючи свої проблеми за зубами"

December 23, 2020«Жінка-воїн насамперед…» – та, ким сама хоче бути»

У компанії Anabel Arto пояснюють, що розробили проєкт не для того, аби спричинити скандал, а для того, аби підвищити видимість жінок-воїнів у суспільстві.

December 21, 20209 порад для простішого повернення з війни в сім’ю

Більшість ветеранів і ветеранок після повернення до мирного життя проходять певний «перехідний період», який може виявитись досить складним не тільки для нього або для неї, але й для всієї родини.

December 21, 2020Рівність не означає однаковість: жінки на війні та після

Але чи завжди жінки погоджуються виключно на ту роль, яку відводить їм суспільство, та чи існують можливості поєднання цих стереотипів із реально зумовленою необхідністю жінки захищати свою домівку?

December 21, 2020Михайло Ухман: у боротьбі за інформаційний суверенітет

Сьомий рік українці чинять спротив російській збройній агресії, разом з тим одночасно протистоять у боротьбі з РФ в інформаційному, гуманітарному, соціальному, політичному вимірах

December 17, 2020Ветеранський маркетплейс або як аеророзвідник розвиває власну справу

Денис Антіпов - ветеран російсько-української війни (5-та батальйонна тактична група 81-ї окремої десантно-штурмової бригади). Вже четвертий рік він розвиває власний бізнес - портал ветеранської справи ua.gifts.

December 16, 2020Ветерани без дому: куди і як повертаються кримські татари після війни

Повертаючись із фронту, навіть на сьомому році збройного конфлікту, їхня головна проблема залишилася — їм ніде жити. Ба більше, у більшості областей немає мусульманських кладовищ, — їм іноді ніде й померти.

December 16, 2020Ветеранське під ялинку: як обрати подарунок і підтримати ветеранський бізнес

Ловіть ідеї для різдвяних подарунків для дітей, коханих, рідних і друзів від ветеранського бізнесу.

December 14, 2020Створювати дітям – як варіант реабілітації для ветеранів АТО/ООС

Напередодні новорічно-різдвяних свят «Без броні» вирішила розповісти про ветеранів, які створюють речі і розваги для дітей.

December 10, 2020Україна «йде» не в тому напрямку – так вважають ветерани АТО, але йти у політику не бажають

Як свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада, 65,5% респондентів вважають, що події розвиваються в неправильному напрямку.

December 10, 2020Декомунізація в Україні: погляд ветерана російсько-української війни зі сходу

Тому, коли ми говоримо про тимчасово окуповані території, варто розуміти — там зміни не відбулися, і це не про кількість пам’ятників Леніну на ТОТ, це про незмінність свідомості та світосприйняття більшості населення в окупації.

12345 ... 9