Статті

December 29, 2020Ветеранське до свят: декоруємо оселю

Різдвяний настрій сам себе не створить. А оскільки 2020 рік навчив нас цінувати домашній затишок, без гарного декору тут ніяк.

December 29, 2020"Фронтові замальовки": жінка з серцем митця та духом воїна

Сюжети замальовок – фронтові будні, портрети побратимів, а також пейзажі та квіти, бо творча душа захисниці і в складних моментах була здатна бачити та відчувати добре та прекрасне.

December 28, 2020Справи мрійників: історії ветеранських сімейних бізнесів

Спільний сімейний бізнес для ветерана – спосіб швидко та реально реабілітуватися у цивільному житті. Про це говорять не лише психологи. З цим погоджуються і самі ветерани, зазначаючи, що насправді сама робота і є адаптацією.

December 28, 2020Ветеранське на свята: смачненьке до столу

Щоб підготовка до свят стала для вас ще приємнішою, пропонуємо корисну добірку авторських продуктів, які можна придбати у ветеранського бізнесу.

December 28, 2020Ви спите після війни? Чому краще жахи, аніж безсоння

У ветеранів і ветеранок, у волонтерів і військових кореспондентів зазвичай є пережитий стрес, і часто він настільки потужний, що про нього важко забути і він нагадує про себе щодня. Про такий "сон про стрес" йтиметься далі.

December 24, 2020ТриЗуб2: спогади про відрядження в АТО одного запорізького стоматолога

"Не треба забувати, що на "цивілці" військові — звичайні люди, які відкладають до останнього візити до стоматології, роками тримаючи свої проблеми за зубами"

December 23, 2020«Жінка-воїн насамперед…» – та, ким сама хоче бути»

У компанії Anabel Arto пояснюють, що розробили проєкт не для того, аби спричинити скандал, а для того, аби підвищити видимість жінок-воїнів у суспільстві.

December 21, 20209 порад для простішого повернення з війни в сім’ю

Більшість ветеранів і ветеранок після повернення до мирного життя проходять певний «перехідний період», який може виявитись досить складним не тільки для нього або для неї, але й для всієї родини.

December 21, 2020Рівність не означає однаковість: жінки на війні та після

Але чи завжди жінки погоджуються виключно на ту роль, яку відводить їм суспільство, та чи існують можливості поєднання цих стереотипів із реально зумовленою необхідністю жінки захищати свою домівку?

December 21, 2020Михайло Ухман: у боротьбі за інформаційний суверенітет

Сьомий рік українці чинять спротив російській збройній агресії, разом з тим одночасно протистоять у боротьбі з РФ в інформаційному, гуманітарному, соціальному, політичному вимірах

December 17, 2020Ветеранський маркетплейс або як аеророзвідник розвиває власну справу

Денис Антіпов - ветеран російсько-української війни (5-та батальйонна тактична група 81-ї окремої десантно-штурмової бригади). Вже четвертий рік він розвиває власний бізнес - портал ветеранської справи ua.gifts.

December 16, 2020Ветерани без дому: куди і як повертаються кримські татари після війни

Повертаючись із фронту, навіть на сьомому році збройного конфлікту, їхня головна проблема залишилася — їм ніде жити. Ба більше, у більшості областей немає мусульманських кладовищ, — їм іноді ніде й померти.

12345 ... 9