Статті

10 грудня 2020 р.Україна «йде» не в тому напрямку – так вважають ветерани АТО, але йти у політику не бажають

Як свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада, 65,5% респондентів вважають, що події розвиваються в неправильному напрямку.

10 грудня 2020 р.Декомунізація в Україні: погляд ветерана російсько-української війни зі сходу

Тому, коли ми говоримо про тимчасово окуповані території, варто розуміти — там зміни не відбулися, і це не про кількість пам’ятників Леніну на ТОТ, це про незмінність свідомості та світосприйняття більшості населення в окупації.

4 грудня 2020 р.Власний досвід: курс молодого бійця очима рядової морської піхотинки

“Якщо ти хотіла повоювати, ти спізнилась” - такі коментарі залишали мені на сторінці деякі колишні бійці ЗСУ під дописами, де я говорила про плани піти на військову службу після того, як загинув “Красний”.

2 грудня 2020 р.Ветеранські суди: модель терапевтичного правосуддя в США

...Однією з форм такої моделі правосуддя, спрямованої на розв'язання соціальних проблем, є ветеранські суди (veterans treatment court; дослівно «суди у справах, пов’язаних з лікуванням/допомогою ветеранів/ам»). Вперше такий суд з’явився у 2008 році в м. Баффало, штату Нью-Йорк.

1 грудня 2020 р.На варті внутрішніх кордонів. Як протидіяти насильству в армії

Сексуальне насильство в армії. Це дуже незручна тема. Із тих, від яких тягне відвести очі. І значна частина суспільства це й робить, починаючи від поліції, слідчих і суддів до випадкових свідків.


26 листопада 2020 р.Як Майдан та війна на Сході згуртувала українську діаспору за океаном

Чи не найбільшою емігрантською організацією, яку створили у США для допомоги сім’ям Героїв Небесної Сотні та воїнам на Сході, є Асоціація Клівленд Майдан.

25 листопада 2020 р.Коучинговий батальйон. Як ветерани стають тренерами з особистісного росту

Команда з півдесятка менторів на чолі з Галиною Потопальською втілила у життя безпрецедентний для України проект з коучингової допомоги колишніх військових, що пройшли АТО і ООС.

23 листопада 2020 р.Як ветерану отримати компенсацію за невикористану під час служби відпустку? – Розмови побратимів, ч.5

У рік звільнення військовослужбовців зі служби у разі невикористання ними щорічної основної або додаткової відпустки їм виплачується грошова компенсація за всі невикористані дні щорічної основної відпустки.

20 листопада 2020 р.Спроби консолідації, або чого бракує українським ветеранам/кам-політикам?

Цьогоріч до органів місцевого самоврядування балотувалися сотні ветеранів і волонтерів по усій Україні. Балотувалися від різних політичних сил і, на жаль, від антиукраїнських також.

20 листопада 2020 р.Піти з армії та стати «штатським» - як учасники АТО знаходять себе через працю

Багато з колишніх учасників АТО зізнаються, що після повернення з передової саме праця стає тими «ліками», що допомагають найшвидше повернутися до мирного життя

18 листопада 2020 р.Наслідки бойового стресу: що робити? Частина 2.

ПТСР, якими є "тривожні дзвіночки", коли можна справлятися самостійно, а коли треба звернутися до фахівця.

12345 ... 8