Статті

28 грудня 2020 р.Справи мрійників: історії ветеранських сімейних бізнесів

Спільний сімейний бізнес для ветерана – спосіб швидко та реально реабілітуватися у цивільному житті. Про це говорять не лише психологи. З цим погоджуються і самі ветерани, зазначаючи, що насправді сама робота і є адаптацією.

28 грудня 2020 р.Ветеранське на свята: смачненьке до столу

Щоб підготовка до свят стала для вас ще приємнішою, пропонуємо корисну добірку авторських продуктів, які можна придбати у ветеранського бізнесу.

28 грудня 2020 р.Ви спите після війни? Чому краще жахи, аніж безсоння

У ветеранів і ветеранок, у волонтерів і військових кореспондентів зазвичай є пережитий стрес, і часто він настільки потужний, що про нього важко забути і він нагадує про себе щодня. Про такий "сон про стрес" йтиметься далі.

24 грудня 2020 р.ТриЗуб2: спогади про відрядження в АТО одного запорізького стоматолога

"Не треба забувати, що на "цивілці" військові — звичайні люди, які відкладають до останнього візити до стоматології, роками тримаючи свої проблеми за зубами"

23 грудня 2020 р.«Жінка-воїн насамперед…» – та, ким сама хоче бути»

У компанії Anabel Arto пояснюють, що розробили проєкт не для того, аби спричинити скандал, а для того, аби підвищити видимість жінок-воїнів у суспільстві.

21 грудня 2020 р.9 порад для простішого повернення з війни в сім’ю

Більшість ветеранів і ветеранок після повернення до мирного життя проходять певний «перехідний період», який може виявитись досить складним не тільки для нього або для неї, але й для всієї родини.

21 грудня 2020 р.Рівність не означає однаковість: жінки на війні та після

Але чи завжди жінки погоджуються виключно на ту роль, яку відводить їм суспільство, та чи існують можливості поєднання цих стереотипів із реально зумовленою необхідністю жінки захищати свою домівку?

21 грудня 2020 р.Михайло Ухман: у боротьбі за інформаційний суверенітет

Сьомий рік українці чинять спротив російській збройній агресії, разом з тим одночасно протистоять у боротьбі з РФ в інформаційному, гуманітарному, соціальному, політичному вимірах

17 грудня 2020 р.Ветеранський маркетплейс або як аеророзвідник розвиває власну справу

Денис Антіпов - ветеран російсько-української війни (5-та батальйонна тактична група 81-ї окремої десантно-штурмової бригади). Вже четвертий рік він розвиває власний бізнес - портал ветеранської справи ua.gifts.

16 грудня 2020 р.Ветерани без дому: куди і як повертаються кримські татари після війни

Повертаючись із фронту, навіть на сьомому році збройного конфлікту, їхня головна проблема залишилася — їм ніде жити. Ба більше, у більшості областей немає мусульманських кладовищ, — їм іноді ніде й померти.

16 грудня 2020 р.Ветеранське під ялинку: як обрати подарунок і підтримати ветеранський бізнес

Ловіть ідеї для різдвяних подарунків для дітей, коханих, рідних і друзів від ветеранського бізнесу.

14 грудня 2020 р.Створювати дітям – як варіант реабілітації для ветеранів АТО/ООС

Напередодні новорічно-різдвяних свят «Без броні» вирішила розповісти про ветеранів, які створюють речі і розваги для дітей.

12345 ... 8