Статті

January 23, 2021Оборона Донецького аеропорту триває досі, — ветерани ДАПу

...Питання має обговорюватися істориками і ветеранами, “кіборгами” і родинами загиблих і тільки тоді буде прийняте правильне і ждине рішення — чи продовжувати називати цифру “242” чи таки “244”.

January 22, 2021Фортуна на лаві підсудних. Ветеранці добровольчого батальйону інкримінують причетність до бойовиків ОРДЛО через схожість на фото

Вікторію затримали, коли вона прийшла забирали посвідчення учасника бойових дій у Міністерство у справах ветеранів.

January 22, 2021Ікони, які реабілітують військо і серця ветеранів

...Я схопив її і ми відбігли, як за кілька десятків секунд снаряд влучає рівно в те місце, де ми були. Я тримав в руках ікону і не міг повірити. Хлопці поруч стояли і тільки роти пороззявляли.

January 18, 2021Як перетворити книгу бабусиних рецептів на ветеранський бізнес: покрокова інструкція

Після повернення з війни "Хайтарма" стала для Аслана не лише способом заробляти на життя, а й місцем реабілітації. У заклад родина вкладала багато сил і, що найголовніше – велику частину душі.

January 12, 2021Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 2.

Я бачу цінність ветеранських історій не лише в увіковіченні пам’яті – в їхніх сторінках закодовані ліки для цілої нації.

January 12, 2021Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 1.

Чи навчилися ми писати про війну? Писати твори, що зацікавлять не лише журналістів або ветеранів, а й не дотичних до війни громадян?

January 5, 2021Як американський фонд “Revived Soldiers Ukraine” ставить на ноги українських воїнів

"Тож я сама почала займатися всім цим. Вирішила зосередитись виключно на лікуванні важкопоранених військових, яким вже не можуть допомогти в Україні".

December 29, 2020Ветеранське до свят: декоруємо оселю

Різдвяний настрій сам себе не створить. А оскільки 2020 рік навчив нас цінувати домашній затишок, без гарного декору тут ніяк.

December 29, 2020"Фронтові замальовки": жінка з серцем митця та духом воїна

Сюжети замальовок – фронтові будні, портрети побратимів, а також пейзажі та квіти, бо творча душа захисниці і в складних моментах була здатна бачити та відчувати добре та прекрасне.

December 28, 2020Справи мрійників: історії ветеранських сімейних бізнесів

Спільний сімейний бізнес для ветерана – спосіб швидко та реально реабілітуватися у цивільному житті. Про це говорять не лише психологи. З цим погоджуються і самі ветерани, зазначаючи, що насправді сама робота і є адаптацією.

December 28, 2020Ветеранське на свята: смачненьке до столу

Щоб підготовка до свят стала для вас ще приємнішою, пропонуємо корисну добірку авторських продуктів, які можна придбати у ветеранського бізнесу.

December 28, 2020Ви спите після війни? Чому краще жахи, аніж безсоння

У ветеранів і ветеранок, у волонтерів і військових кореспондентів зазвичай є пережитий стрес, і часто він настільки потужний, що про нього важко забути і він нагадує про себе щодня. Про такий "сон про стрес" йтиметься далі.

12345 ... 9