Статті

February 4, 2021Соціальна картка учасника АТО: як полегшити життя ветеранам та стимулювати бізнес до відповідальності

У 2014-му році, з розпалом російсько-української війни, з’явилось Всеукраїнське об’єднання учасників антитерористичної операції “Українці Разом!”, яке через рік і заснувало програму “Соціальна картка учасника АТО”.

February 3, 2021Справа честі. Чергове засідання у «справі Шеремета»

Фігурантам «справи Шеремета» продовжили запобіжні заходи на 2 місяці, задовольнивши відповідне клопотання прокурора Михайла Тішина.

February 2, 2021Як необхідно діяти, коли вас затримують

Коли будь-якій людині повідомляють про її затримання – це завжди неприємно і несподівано. Але знати певні базові правила та рекомендації, які при нагоді ви згадаєте, дуже важливо.

January 27, 2021Війна, психотерапія, фольклор і Пласт: історія розвідниці Надії Матейко

"Коли я їду дорогою і бачу це місто, яке горить в 15-ти км від мене, бачу цей смог над Донецьком все це наганяє на мене якусь меланхолію"

January 26, 2021Як знайти себе у будівельному бізнесі: покрокова інструкція

На прикладі ветерана ДУК ПС на псевдо «Дракон» «Без броні» розповідає, як почати працювати у будівельному бізнесі, не маючи ані досвіду, ані навичок та що робити, аби досягти у цій справі успіху.

January 23, 2021Оборона Донецького аеропорту триває досі, — ветерани ДАПу

...Питання має обговорюватися істориками і ветеранами, “кіборгами” і родинами загиблих і тільки тоді буде прийняте правильне і ждине рішення — чи продовжувати називати цифру “242” чи таки “244”.

January 22, 2021Фортуна на лаві підсудних. Ветеранці добровольчого батальйону інкримінують причетність до бойовиків ОРДЛО через схожість на фото

Вікторію затримали, коли вона прийшла забирали посвідчення учасника бойових дій у Міністерство у справах ветеранів.

January 22, 2021Ікони, які реабілітують військо і серця ветеранів

...Я схопив її і ми відбігли, як за кілька десятків секунд снаряд влучає рівно в те місце, де ми були. Я тримав в руках ікону і не міг повірити. Хлопці поруч стояли і тільки роти пороззявляли.

January 18, 2021Як перетворити книгу бабусиних рецептів на ветеранський бізнес: покрокова інструкція

Після повернення з війни "Хайтарма" стала для Аслана не лише способом заробляти на життя, а й місцем реабілітації. У заклад родина вкладала багато сил і, що найголовніше – велику частину душі.

January 12, 2021Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 2.

Я бачу цінність ветеранських історій не лише в увіковіченні пам’яті – в їхніх сторінках закодовані ліки для цілої нації.

January 12, 2021Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 1.

Чи навчилися ми писати про війну? Писати твори, що зацікавлять не лише журналістів або ветеранів, а й не дотичних до війни громадян?

January 5, 2021Як американський фонд “Revived Soldiers Ukraine” ставить на ноги українських воїнів

"Тож я сама почала займатися всім цим. Вирішила зосередитись виключно на лікуванні важкопоранених військових, яким вже не можуть допомогти в Україні".

12345 ... 9