Статті

27 липня 2022 р.7 найкращих книжок про війну та волю до життя

Новинки та бестселери українських видавців про досвід війни, травми, боротьби та одужання в контексті новітньої української історії.

27 січня 2021 р.Війна, психотерапія, фольклор і Пласт: історія розвідниці Надії Матейко

"Коли я їду дорогою і бачу це місто, яке горить в 15-ти км від мене, бачу цей смог над Донецьком все це наганяє на мене якусь меланхолію"

26 січня 2021 р.Як знайти себе у будівельному бізнесі: покрокова інструкція

На прикладі ветерана ДУК ПС на псевдо «Дракон» «Без броні» розповідає, як почати працювати у будівельному бізнесі, не маючи ані досвіду, ані навичок та що робити, аби досягти у цій справі успіху.

23 січня 2021 р.Оборона Донецького аеропорту триває досі, — ветерани ДАПу

...Питання має обговорюватися істориками і ветеранами, “кіборгами” і родинами загиблих і тільки тоді буде прийняте правильне і ждине рішення — чи продовжувати називати цифру “242” чи таки “244”.

22 січня 2021 р.Фортуна на лаві підсудних. Ветеранці добровольчого батальйону інкримінують причетність до бойовиків ОРДЛО через схожість на фото

Вікторію затримали, коли вона прийшла забирали посвідчення учасника бойових дій у Міністерство у справах ветеранів.

22 січня 2021 р.Ікони, які реабілітують військо і серця ветеранів

...Я схопив її і ми відбігли, як за кілька десятків секунд снаряд влучає рівно в те місце, де ми були. Я тримав в руках ікону і не міг повірити. Хлопці поруч стояли і тільки роти пороззявляли.

18 січня 2021 р.Як перетворити книгу бабусиних рецептів на ветеранський бізнес: покрокова інструкція

Після повернення з війни "Хайтарма" стала для Аслана не лише способом заробляти на життя, а й місцем реабілітації. У заклад родина вкладала багато сил і, що найголовніше – велику частину душі.

12 січня 2021 р.Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 2.

Я бачу цінність ветеранських історій не лише в увіковіченні пам’яті – в їхніх сторінках закодовані ліки для цілої нації.

12 січня 2021 р.Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 1.

Чи навчилися ми писати про війну? Писати твори, що зацікавлять не лише журналістів або ветеранів, а й не дотичних до війни громадян?

5 січня 2021 р.Як американський фонд “Revived Soldiers Ukraine” ставить на ноги українських воїнів

"Тож я сама почала займатися всім цим. Вирішила зосередитись виключно на лікуванні важкопоранених військових, яким вже не можуть допомогти в Україні".

29 грудня 2020 р.Ветеранське до свят: декоруємо оселю

Різдвяний настрій сам себе не створить. А оскільки 2020 рік навчив нас цінувати домашній затишок, без гарного декору тут ніяк.

29 грудня 2020 р."Фронтові замальовки": жінка з серцем митця та духом воїна

Сюжети замальовок – фронтові будні, портрети побратимів, а також пейзажі та квіти, бо творча душа захисниці і в складних моментах була здатна бачити та відчувати добре та прекрасне.

12345 ... 8