Статті

Як перетворити книгу бабусиних рецептів на ветеранський бізнес: покрокова інструкція

Опубліковано 18.01.2021

Після повернення з війни "Хайтарма" стала для Аслана не лише способом заробляти на життя, а й місцем реабілітації. У заклад родина вкладала багато сил і, що найголовніше – велику частину душі.

Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 2.

Опубліковано 12.01.2021

Я бачу цінність ветеранських історій не лише в увіковіченні пам’яті – в їхніх сторінках закодовані ліки для цілої нації.

Історії, що лікують націю: як писати про війну. Частина 1.

Опубліковано 12.01.2021

Чи навчилися ми писати про війну? Писати твори, що зацікавлять не лише журналістів або ветеранів, а й не дотичних до війни громадян?

Як американський фонд “Revived Soldiers Ukraine” ставить на ноги українських воїнів

Опубліковано 05.01.2021

"Тож я сама почала займатися всім цим. Вирішила зосередитись виключно на лікуванні важкопоранених військових, яким вже не можуть допомогти в Україні".

Ветеранське до свят: декоруємо оселю

Опубліковано 29.12.2021

Різдвяний настрій сам себе не створить. А оскільки 2020 рік навчив нас цінувати домашній затишок, без гарного декору тут ніяк.

"Фронтові замальовки": жінка з серцем митця та духом воїна

Опубліковано 29.12.2021

Сюжети замальовок – фронтові будні, портрети побратимів, а також пейзажі та квіти, бо творча душа захисниці і в складних моментах була здатна бачити та відчувати добре та прекрасне.

Справи мрійників: історії ветеранських сімейних бізнесів

Опубліковано 28.12.2021

Спільний сімейний бізнес для ветерана – спосіб швидко та реально реабілітуватися у цивільному житті. Про це говорять не лише психологи. З цим погоджуються і самі ветерани, зазначаючи, що насправді сама робота і є адаптацією.

Ветеранське на свята: смачненьке до столу

Опубліковано 28.12.2021

Щоб підготовка до свят стала для вас ще приємнішою, пропонуємо корисну добірку авторських продуктів, які можна придбати у ветеранського бізнесу.

Ви спите після війни? Чому краще жахи, аніж безсоння

Опубліковано 28.12.2021

У ветеранів і ветеранок, у волонтерів і військових кореспондентів зазвичай є пережитий стрес, і часто він настільки потужний, що про нього важко забути і він нагадує про себе щодня. Про такий "сон про стрес" йтиметься далі.

ТриЗуб2: спогади про відрядження в АТО одного запорізького стоматолога

Опубліковано 24.12.2020

"Не треба забувати, що на "цивілці" військові — звичайні люди, які відкладають до останнього візити до стоматології, роками тримаючи свої проблеми за зубами"

«Жінка-воїн насамперед…» – та, ким сама хоче бути»

Опубліковано 23.12.2020

У компанії Anabel Arto пояснюють, що розробили проєкт не для того, аби спричинити скандал, а для того, аби підвищити видимість жінок-воїнів у суспільстві.

9 порад для простішого повернення з війни в сім’ю

Опубліковано 21.12.2020

Більшість ветеранів і ветеранок після повернення до мирного життя проходять певний «перехідний період», який може виявитись досить складним не тільки для нього або для неї, але й для всієї родини.

Рівність не означає однаковість: жінки на війні та після

Опубліковано 21.12.2020

Але чи завжди жінки погоджуються виключно на ту роль, яку відводить їм суспільство, та чи існують можливості поєднання цих стереотипів із реально зумовленою необхідністю жінки захищати свою домівку?

Михайло Ухман: у боротьбі за інформаційний суверенітет

Опубліковано 21.12.2020

Сьомий рік українці чинять спротив російській збройній агресії, разом з тим одночасно протистоять у боротьбі з РФ в інформаційному, гуманітарному, соціальному, політичному вимірах

Ветеранський маркетплейс або як аеророзвідник розвиває власну справу

Опубліковано 17.12.2020

Денис Антіпов - ветеран російсько-української війни (5-та батальйонна тактична група 81-ї окремої десантно-штурмової бригади). Вже четвертий рік він розвиває власний бізнес - портал ветеранської справи ua.gifts.

Ветерани без дому: куди і як повертаються кримські татари після війни

Опубліковано 16.12.2020

Повертаючись із фронту, навіть на сьомому році збройного конфлікту, їхня головна проблема залишилася — їм ніде жити. Ба більше, у більшості областей немає мусульманських кладовищ, — їм іноді ніде й померти.

Ветеранське під ялинку: як обрати подарунок і підтримати ветеранський бізнес

Опубліковано 16.12.2020

Ловіть ідеї для різдвяних подарунків для дітей, коханих, рідних і друзів від ветеранського бізнесу.

Створювати дітям – як варіант реабілітації для ветеранів АТО/ООС

Опубліковано 14.12.2020

Напередодні новорічно-різдвяних свят «Без броні» вирішила розповісти про ветеранів, які створюють речі і розваги для дітей.

Україна «йде» не в тому напрямку – так вважають ветерани АТО, але йти у політику не бажають

Опубліковано 10.12.2020

Як свідчать результати опитування соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада, 65,5% респондентів вважають, що події розвиваються в неправильному напрямку.

Декомунізація в Україні: погляд ветерана російсько-української війни зі сходу

Опубліковано 10.12.2020

Тому, коли ми говоримо про тимчасово окуповані території, варто розуміти — там зміни не відбулися, і це не про кількість пам’ятників Леніну на ТОТ, це про незмінність свідомості та світосприйняття більшості населення в окупації.