Партнери

Група 1+1 медіа

Група 1+1 медіа

Група 1+1 медіа — один із найбільших медіа-холдингів України. До складу "1+1 медіа" входить вісім телеканалів — «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПЛЮСПЛЮС», «1+1 International», «УНІАН ТБ», «Ukraine Today» та «Бігуді». Ще однією складовою групи є інформаційно-новинні майданчики ТСН.ua, УНІАН і Главред.info, які входять до числа найбільш відвідуваних порталів України. Інтернет-сайти "Телекритика" та "Дуся" пропонують найсвіжіші новини із світу вітчизняного та зарубіжного шоу-бізнесу. Структура групи включає також виробничий департамент «1+1 Продакшн», який відповідає за створення власних та адаптацію міжнародних форматів різноманітних жанрів для телеканалів групи.

Проект «Спілка ветеранів»

Проект «Спілка ветеранів»

Проект «Спілка ветеранів» - це концепція допомоги, заснована на принципі бойового братерства («рівний рівному»). Ветерани допомагають ветеранам отримати комплексну реабілітацію, яка включає в себе кілька ключових елементів – психологічний, медичний та соціальний. Оскільки процес ведуть бойові побратими, поріг довіри – загальна проблема усіх намагань допомогти ветеранам - долається миттєво. Сутність проекту – в адресному супроводженні кожної проблеми. Лише люди, які відчувають нерозривний емоційний зв'язок зі своїми бойовими побратимами, здатні ефективно відстоювати їх права та надавати їм допомогу. Учасник АТО потрапляє до інформаційного центру і з цього моменту стає нашим близьким другом. Йому є куди прийти зі своїми проблемами, він отримує не лише юридичну підтримку, він отримує те, чого йому найбільше не вистачає – дружнє плече такого ж воїна, як він. Проект діє вже півроку. Київською міською спілкою ветеранів АТО створено мережу «кіл довіри» - ветеранських клубів, які є громадськими організаціями і на сьогодні є єдиним прикладом самоорганізації учасників АТО з фактичними результатами. Діяльність проекту не фінансується, членські внески не збираються, проект існує виключно на кошти та ресурси його учасників. У проекті задіяні громадські ініціативи – «Центр Зайнятості Вільних людей», «Психологічна кризова служба», «Центри з надання безкоштовної вторинної правової допомоги», «Юридична Сотня», «Волонтерська група «Стройбат», ГО «Видубичський РОП – 1», «Риболовна Реабілітація» тощо. Київська міська спілка ветеранів АТО є агрегатором усіх громадських та державних ініціатив, які мають змогу надати допомогу учасникам АТО, а головні робочі органи – це районні «Спілки ветеранів».

ГО “Юридична Сотня”

ГО “Юридична Сотня”

ГО “Юридична Сотня” створена з метою надання безкоштовної юридичної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. Організація об’єднує близько 300 юристів по всій Україні, які на волонтерських засадах надають консультації та юридичний супровід. Робота організації поділена за наступними напрямами: інформаційно-роз’яснювальна і навчально-просвітницька робота, законотворча діяльність, а також консультації та юридична підтримка. Серед наших проектів - розробка коротких пам’яток із реалізації прав та соціальних гарантій, прийом звернень бійців у телефонному режимі, робота над проектом створення он-лайн курсів для юристів, які допомагають учасникам АТО. Команда юристів "Сотні" долучається до розробки законодавства у сфері соціального забезпечення військовослужбовців та учасників бойових дій. На сьогодні результатом роботи є розробка 13-ти інформаційних посібників та їх розповсюдження у 25-ти військових госпіталях, військових частинах та серед волонтерських організацій; надання 3 200 консультацій; розробка змін до чотирьох законопроектів та двох Постанов КМУ. "Юридична Сотня" - член Асоціації Народних Волонтерів та Ради Волонтерів при МОУ. Партнерами організації є Державна Служба з питань ветеранів війни та учасників АТО, Українська Гельсінська спілка з захисту прав людини, Українська Фундація правової допомоги. ГО "Юридична Сотня" має бездоганну репутацію серед волонтерської спільноти та є організацією, якій довіряють військовослужбовці та члени їх сімей.