Ставлення ветеранів до пільг (Юридична сотня)

Юридична Сотня та соціологічна компанія Kantar Украхна презентували результати соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”.

November 13, 2020

Юридична Сотня та соціологічна компанія Kantar Україна презентували результати соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”. Даний проект виконувався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна.

Дослідження проводилося Kantar Україна протягом серпня 2019 року, опитано 1215 респондентів у 10 населених пунктах (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Маріуполь, Кривий Ріг, Житомир, Біла Церква). Серед респондентів були особи, яких чинне законодавство відносить до ветеранів: ветерани АТО\ООС, ветерани бойових дій у Афганістані, Другої світової війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, постраждалі учасники Революції Гідності.

Методологія дослідження: особисті інтерв’ю за допомогою планшетів у місцях зосередження цільових аудиторій, вільний пошук. Анкета включала в себе блок запитань про пільги, серед яких були як реально існуючі, так і потенційно можливі пільги. Респондент не знав, які пільги наявні, а які – ні, і не отримував детального пояснення змісту кожної з пільг. При роботі зі звітом, важливо розуміти, що оцінки пільг носять суб’єктивний характер та можуть слугувати лише орієнтиром для подальшого дослідження, а не приводом для прийняття остаточних рішень. Це своєрідна мапа пільг, яка дозволяє зрозуміти узагальнене ставлення (знання, зацікавленість, користування) до них серед різних цільових груп.

Коментарі