Ставлення ветеранів до пільг (Юридична сотня)

Опубліковано 13.11.2020

Юридична Сотня та соціологічна компанія Kantar Україна презентували результати соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”. Даний проект виконувався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Україна.

Дослідження проводилося Kantar Україна протягом серпня 2019 року, опитано 1215 респондентів у 10 населених пунктах (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Маріуполь, Кривий Ріг, Житомир, Біла Церква). Серед респондентів були особи, яких чинне законодавство відносить до ветеранів: ветерани АТО\ООС, ветерани бойових дій у Афганістані, Другої світової війни, особи з інвалідністю внаслідок війни, постраждалі учасники Революції Гідності.

Методологія дослідження: особисті інтерв’ю за допомогою планшетів у місцях зосередження цільових аудиторій, вільний пошук. Анкета включала в себе блок запитань про пільги, серед яких були як реально існуючі, так і потенційно можливі пільги. Респондент не знав, які пільги наявні, а які – ні, і не отримував детального пояснення змісту кожної з пільг. При роботі зі звітом, важливо розуміти, що оцінки пільг носять суб’єктивний характер та можуть слугувати лише орієнтиром для подальшого дослідження, а не приводом для прийняття остаточних рішень. Це своєрідна мапа пільг, яка дозволяє зрозуміти узагальнене ставлення (знання, зацікавленість, користування) до них серед різних цільових груп.


Додати коментар

Інші дослідження