Дослідження

Обрати рік дослідження:
Усі роки
December 23, 2021Порушення прав і гарантій ветеранів війни та військових і рекомендації врегулювання проблемних аспектів (Юридична сотня)

У цьому звіті наведено короткий огляд найбільш затребуваних пільг протягом кількох останніх років. Основними джерелами даних є звернення на гарячу лінію Юридичної сотні, на електронну адресу, у соціальних мережах та через партнерські контакти.

December 23, 2021Довга тінь Донбасу: реінтеграція ветеранів (GPPI)

Це дослідження було профінансоване Фондом Конрада Аденауера в Україні. Погляди, висловлені у ньому, винятково належать авторкам дослідження і не відображають офіційну позицію Фонду Конрада Аденауера.

December 23, 2021Veteran Reintegration Program (IREX) - англійською

In collaboration with its local partners, IREX’s Veteran Reintegration (VR) program conducted year-long research about the veteran community and general population in Ukraine to assess veterans’ needs as a result of the conflict in the East.

August 27, 2020Життя після конфлікту: опитування щодо соціально-демографічних та соціально-економічних характеристик ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей (МОМ)

Це дослідження є ключовим компонентом проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що має на меті надати уряду України, органам місцевого самоврядування та відповідним громадським організаціям ґрунтовні знання для вирішення проблем реінтеграції ветеранів.

April 16, 2020Дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються (Фонд Демократичні ініціативи)

Дане дослідження покликане створити доказове підґрунтя для інвентаризації та перегляду всіх послуг у регіонах з урахуванням гендерного аспекту, визначення прогалин у їх наданні, плануванні та впровадженні нових послуг; розробки систем для ефективного інформування про послуги та спрямування клієнтів до потрібних сервісів чи спеціалістів; створення інструментів для моніторингу та оцінки моделі надання сервісів ветеранам.

November 13, 2020Ставлення ветеранів до пільг (Юридична сотня)

Юридична Сотня та соціологічна компанія Kantar Украхна презентували результати соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”.

August 27, 2020Залучення ветеранів до громадського і політичного життя: шлях від військових перемог до особистих (ГО "Студена")

Це дослідження покликане з’ясувати успіхи та виклики залучення ветеранів АТО/ООС до громадського і політичного життя України, а також оцінити ризики політичних маніпуляцій. Окрім того, проаналізовано стан розвитку ветеранського руху в Україні, беручи до уваги залучення ветеранських організацій до громадського і політичного життя, успішні приклади інтеграції ветеранів у нього.

June 23, 2020Моніторинг обласних бюджетних програм соціального захисту ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

Це дослідження включає аналіз напрямів витрачання коштів обласних бюджетів в рамках програм соціальної допомоги учасникам АТО/ООС, їх сімям. Дослідження охопило програми матеріальної допомоги, забезпечення медичною і реабілітаційною допомогою, надання житла, забезпечення зайнятості та підтримки у відкритті власного бізнесу, тощо.

April 16, 2020Аналітичний звіт Юридичної сотні "Судові справи захисників"

Аналіз судових справ, позивачами в яких є учасники російсько-української війни за період з березня 2014 року до березня 2018 року включно.

April 16, 2020Що було зроблено Верховною Радою 9 скликання для ветеранів та військових у 2019 році (ГО "Юридична сотня")

За період роботи ВРУ 9 скликання у 2019 році (починаючи з 2 вересня 2019 року) було зареєстровано 1021 законопроєкт, з них по військово-ветеранській темі – 64. За цей період було прийнято 137 Законів (43 з них було чекають на підпис Президента). З числа прийнятих законів лише 8 стосуються соціального захисту ветеранів та умов проходження військової служби.

April 16, 2020Забезпечення потреб учасників російсько-української війни на місцевому рівні (ГО "Юридична сотня")

Метою дослідження є оцінка ефективності соціального захисту та системи реабілітації і реадаптації учасників російсько-української війни через визначення кращих практик з надання комплексу соціальних послуг у різних областях України та виокремлення тенденцій у сфері соціального захисту учасників російсько-української війни і членів їхніх сімей.