Дослідження

Обрати рік дослідження:
Усі роки
27 серпня 2020 р.Життя після конфлікту: опитування щодо соціально-демографічних та соціально-економічних характеристик ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей (МОМ)

Це дослідження є ключовим компонентом проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», що має на меті надати уряду України, органам місцевого самоврядування та відповідним громадським організаціям ґрунтовні знання для вирішення проблем реінтеграції ветеранів.

16 квітня 2020 р.Дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються (Фонд Демократичні ініціативи)

Дане дослідження покликане створити доказове підґрунтя для інвентаризації та перегляду всіх послуг у регіонах з урахуванням гендерного аспекту, визначення прогалин у їх наданні, плануванні та впровадженні нових послуг; розробки систем для ефективного інформування про послуги та спрямування клієнтів до потрібних сервісів чи спеціалістів; створення інструментів для моніторингу та оцінки моделі надання сервісів ветеранам.

13 листопада 2020 р.Ставлення ветеранів до пільг (Юридична сотня)

Юридична Сотня та соціологічна компанія Kantar Украхна презентували результати соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”.

27 серпня 2020 р.Залучення ветеранів до громадського і політичного життя: шлях від військових перемог до особистих (ГО "Студена")

Це дослідження покликане з’ясувати успіхи та виклики залучення ветеранів АТО/ООС до громадського і політичного життя України, а також оцінити ризики політичних маніпуляцій. Окрім того, проаналізовано стан розвитку ветеранського руху в Україні, беручи до уваги залучення ветеранських організацій до громадського і політичного життя, успішні приклади інтеграції ветеранів у нього.

23 червня 2020 р.Моніторинг обласних бюджетних програм соціального захисту ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

Це дослідження включає аналіз напрямів витрачання коштів обласних бюджетів в рамках програм соціальної допомоги учасникам АТО/ООС, їх сімям. Дослідження охопило програми матеріальної допомоги, забезпечення медичною і реабілітаційною допомогою, надання житла, забезпечення зайнятості та підтримки у відкритті власного бізнесу, тощо.

16 квітня 2020 р.Аналітичний звіт Юридичної сотні "Судові справи захисників"

Аналіз судових справ, позивачами в яких є учасники російсько-української війни за період з березня 2014 року до березня 2018 року включно.

16 квітня 2020 р.Що було зроблено Верховною Радою 9 скликання для ветеранів та військових у 2019 році (ГО "Юридична сотня")

За період роботи ВРУ 9 скликання у 2019 році (починаючи з 2 вересня 2019 року) було зареєстровано 1021 законопроєкт, з них по військово-ветеранській темі – 64. За цей період було прийнято 137 Законів (43 з них було чекають на підпис Президента). З числа прийнятих законів лише 8 стосуються соціального захисту ветеранів та умов проходження військової служби.

16 квітня 2020 р.Забезпечення потреб учасників російсько-української війни на місцевому рівні (ГО "Юридична сотня")

Метою дослідження є оцінка ефективності соціального захисту та системи реабілітації і реадаптації учасників російсько-української війни через визначення кращих практик з надання комплексу соціальних послуг у різних областях України та виокремлення тенденцій у сфері соціального захисту учасників російсько-української війни і членів їхніх сімей.