Дослідження

Обрати рік дослідження:

Моніторинг обласних бюджетних програм соціального захисту ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

Опубліковано 23.06.2020

Це дослідження включає аналіз напрямів витрачання коштів обласних бюджетів в рамках програм соціальної допомоги учасникам АТО/ООС, їх сімям. Дослідження охопило програми матеріальної допомоги, забезпечення медичною і реабілітаційною допомогою, надання житла, забезпечення зайнятості та підтримки у відкритті власного бізнесу, тощо.

Аналітичний звіт Юридичної сотні "Судові справи захисників"

Опубліковано 16.04.2020

Аналіз судових справ, позивачами в яких є учасники російсько-української війни за період з березня 2014 року до березня 2018 року включно.

Що було зроблено Верховною Радою 9 скликання для ветеранів та військових у 2019 році (ГО "Юридична сотня")

Опубліковано 16.04.2020

За період роботи ВРУ 9 скликання у 2019 році (починаючи з 2 вересня 2019 року) було зареєстровано 1021 законопроєкт, з них по військово-ветеранській темі – 64. За цей період було прийнято 137 Законів (43 з них було чекають на підпис Президента). З числа прийнятих законів лише 8 стосуються соціального захисту ветеранів та умов проходження військової служби.

Забезпечення потреб учасників російсько-української війни на місцевому рівні (ГО "Юридична сотня")

Опубліковано 16.04.2020

Метою дослідження є оцінка ефективності соціального захисту та системи реабілітації і реадаптації учасників російсько-української війни через визначення кращих практик з надання комплексу соціальних послуг у різних областях України та виокремлення тенденцій у сфері соціального захисту учасників російсько-української війни і членів їхніх сімей.

Дослідження щодо статусу жінок-ветеранок та сервісів, що їм надаються (Фонд Демократичні ініціативи)

Опубліковано 16.04.2020

Дане дослідження покликане створити доказове підґрунтя для інвентаризації та перегляду всіх послуг у регіонах з урахуванням гендерного аспекту, визначення прогалин у їх наданні, плануванні та впровадженні нових послуг; розробки систем для ефективного інформування про послуги та спрямування клієнтів до потрібних сервісів чи спеціалістів; створення інструментів для моніторингу та оцінки моделі надання сервісів ветеранам.