Вінницький відокремлений підрозділ Української асоціації фахівців з подолання наслідків травмуючих подій

0 голосів
Останні зміни: 12.09.2019
Пропускна здатність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: 60 годин впродовж місяця.Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 2200 особам.
Фахівці:
Тренер. Психотерапевтична допомога - 3 Психотерапевт. Психотерапевтична допомога - 8 Загальна кількість фахівців: 13 особи.
Розклад:
за викликом

Наша спільнота створилася в якості волонтерської 2.12.2013. До складу служби увійшли психологи, психотерапевти, психіатри, лікарі, соціальні працівники. Наші фахівці надавали психологічну допомогу всім, кому вона була необхідна: учасникам протестних подій, тим, хто отримав поранення, тим, хто втратив рідних і близьких в ході протестних подій.

Пізніше до числа тих, кому надається допомога додано вимушених переселенці з Криму та Сходу, жертви тортур, сім'ї загиблих бійців, поранені бійці, сім'ї військовослужбовців та жителі міст, що пережили бойові дії.

В квітні 2014 ініціатива оформилася в ГО Психологічна Кризова Служба. Сьогодні нас близько 500 психологів-волонтерів, що беруть участь в проектах

Асоціації у регіонах України.

Співпрацюємо з Міністерством Оборони України, державною службою з Надзвичайних ситуацій, Міністерством Соціальної Політики, Міністерством Охорони Здоров'я та провідними професійними організаціями України та світу, що підтримують і розвивають кризову психологічну допомогу населенню.

13 грудня 2014 року нашу асоціацію було прийнято в члени міжнародної організації "Європейська Спільнота з Вивчення Травматичного Стресу (ESTSS)"

Спільнота, її регіональні філії та окремі члени є лауреатами відкритих конкурсів волонтерських ініціатив, та мають подяки від державних та громадських установ.

Актуальні напрямки нашої роботи:

• Індивідуальна і групова робота з переселенцями з Криму і Сходу, дорослими і дітьми https://www.facebook.com/groups/1426739737567143/p...

• Супровід членів сімей загиблих, в форматі зустрічей «Родинне коло», а також індивідуальних та сімейних консультацій

• Психологічна робота з пораненими в шпиталях та в реабілітаційних центрах

• Психологічна робота з учасниками бойових дій, в т.ч. у складі мобільних бригад (на виїзді)

• Психологічна підтримка сімей учасників бойових дій

• Психологічна реабілітація учасників протестних подій, у тому числі з числа заручників і тих, що зазнали катувань https://www.facebook.com/groups/1426739737567143/p...

• Підготовка методичних рекомендацій для всіх категорій постраждалих від психотравмуючих подій та тих, хто з ними працює (волонтери, соціальні працівники, психологи у закладах освіти та соціальних службах, тощо)

• Підготовка фахівців в галузі кризових інтервенцій та наданні першої психологічної допомоги ( в тому числі в співдружності з військовими навчальними закладами та держслужбою з Надзвичайних ситуацій)


Оцінити роботу організації