Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів "Поділля"

0 голосів
Останні зміни: 13.09.2019
Телефони:
(043)268-02-61, (043)268-02-60
Пропускна здатність:
Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту з квітня 2014 240 особам.
Фахівці:
Бібліотекар. Психологічна та соціальна адаптація - 1 Культорганізатор. Психологічна та соціальна адаптація - 1 Масажист. Медичний - 2 Викладач. Професійне навчання - 22 Майстер виробничої справи. Професійне навчання - 22 Невролог. Медичний - 1 Психотерапевт. Медичний - 1 Соціальний працівник. Соціальна робота - 2 Психолог. Психологічна та соціальна адаптація - 2 Загальна кількість фахівців: 89 особи.
Розклад:
З 9.00 до 18.00

Місія: Ми допомагаємо людям з інвалідністю реалізувати себе в житті через здобуття професії, сприяння у працевлаштуванні, медичну та соціально-психологічну підтримку.

Наші цінності: ефективність, командна робота, співпраця, оптимізм.

Основні цілі діяльності: Підготовка людей з інвалідністю віком від 16 років до професійної (трудової) діяльності, відновлення працездатності та здобуття професії.

Бачення: Підготовка конкурентоздатних, висококваліфікованих спеціалістів з числа людей з інвалідністю та людей, які прагнуть особистісної самореалізації в умовах інклюзивного навчання.

  • Основні напрямки
  • Надання якісних послуг з професійної освіти.
  • Надання послуг медичного спостереження.
  • Надання якісних послуг соціальної та психологічної підтримки.
  • Сприяння у працевлаштуванні випускників Центру.

Центр проводить комплексну реабілітацію та соціальну адаптацію інвалідів, а саме консультації, психодіагностику, психокорекцію, психотерапію, медичну допомогу, професійне навчання за 22-ма спеціальностями (від 3 до 12 місяців) з подальшим працевлаштуванням, є можливість повного пансіону (проживання та харчування).

На базі Центру 150 осіб можуть пройти навчання, 65 особам може бути надано проживання, план набору на рік - 240 осіб

Допомогу можуть отримати учасники бойових дій, які мають інвалідність, з усієї України. За лінком - усі необхідні документи, які потрібно подати в управління праці та соціального забезпечення http://sobes-ter.gov.ua/dovid_infor/32-nformacya-p...


Оцінити роботу організації