Ветеранський будинок для бійців АТО

0 голосів
Останні зміни: 12.06.2019
Телефони:
(097)514-04-27
Пропускна здатність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: 10 впродовж місяця. Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 24 особам.
Фахівці:
координатор. загальне консультування - 1 юрист. юридичні консультації - 1 соціальний працівник. соціальна робота - 1 психолог. соціальна-психологічна допомога - 1 Загальна кількість фахівців: 5 особи.
Розклад:
24/7
Унікальність: Будинок є своєрідною "стартовою платформою", на базі якої демобілізовані учасники АТО можуть почати якісно нове життя та поступово адаптуватись у мирному середовищі. Забезпечуючи базові потреби ветеранів (житло та харчування), проект вивільняє найцінніший ресурс – час на себе, щоб зорієнтуватись у мирному житті, здобути нові професійні навички, покращити свій психологічний та фізичний стан та знайти ресурс для подолання складних життєвих обставин. Робота проводиться за індивідуальною програмою, яка складається відповідно до запиту та потреб кожного бійця. Будинок є територією, де «свої серед своїх», місцем взаємопідтримки та спілкування ветеранів. Також оптимальний варіант для тих, кому взагалі немає куди повертатись після війни. Постійна присутність соціального працівника, індивідуальна робота з психологом (щонайменше один сеанс на тиждень), групова робота з психологом або арт-терапія (двічі на тиждень), консультації юриста – за індивідуальним запитом, масаж – двічі на тиждень. Кожного дня є окремий захід відповідно до плану (майстер-клас, тренінг, культурний захід, навчальні курси).

Оцінити роботу організації