"РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР СВ. ПАВЛА"

0 голосів
Останні зміни: 02.10.2020
Веб-сайт:
Розклад:
Понеділок-П’ятниця: 09.00-18.00

«Реабілітаційний Центр Святого Павла» в рамках проекту «Волонтерської психологічної служби» в 2017 продовжує брати участь у вирішенні психологічних проблем і адаптації переселенців і учасників АТО в нових умовах. Організація надає кризову допомогу і довгострокову підтримку в соціалізації.

Напрямки діяльності:

  • Допомога тимчасово переміщеним особам (ВПЛ) зі сходу Україні і Криму.

Ситуація з втратою житла і особистого майна, роботи, стабільного доходу, перебування в зоні бойових дій і на окупованих територіях, смерть близьких, загроза життю, необхідність покинути рідні міста привели до розвитку у переміщеного населення симптомів посттравматичного-стресового розладу, соціально-психологічної дезадаптації. У зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, з лютого 2014 громадська організація «Реабілітаційний Центр св.Павла» бере активну участь в наданні допомоги жертвам конфлікту в Україні. Реалізується проект «Психосоціальний супровід жертв протесту в Україні», організована диспетчерська служба для громадян, які постраждали від соціально-політичної ситуації з перенаправленням до фахівців.

  • Психо-соціальна реабілітація демобілізованих військових, які взяли участь в антитерористичній операції (АТО).

Посттравматичний стресовий розлад - не тільки проблема самої людини, який повернувся із зони АТО. Це проблема всієї його родини. Тобто людей, яким потрібна професійна психологічна допомога, де-факто буде в десять разів більше, ніж колишніх бійців. Якщо їм не допомогти, ми можемо отримати цілий прошарок людей, які страждають на алкоголізм, які ведуть асоціальний спосіб життя, агресивно налаштованих. Щоб не втратити цілий пласт суспільства, нам вже зараз треба створювати сучасні реабілітаційні центри.

Якими можуть бути форми роботи з учасниками бойових дій і їх сім'ями?

Індивідуальне консультування і психотерапія здійснюється за запитом ветерана або члена сім'ї. Групова форма роботи з ветеранами має кілька напрямків:

1. присвячена реадаптації ветеранів в микросоциум - гармонізація сімейних і родинних відносин;

2. перегляд і формування життєвих цілей і цінностей на етапі повернення із зони бойових дій до мирного життя;

3. розвиток стресостійкості, навичок саморегуляції, впевненості в собі, побудова життєвого плану і конкретного плану дій.

Діє група підтримки для матерів, жінок, дітей з сімей ветеранів АТО, де учасники спілкуються, обмінюються актуальними питаннями і за допомогою арт-засобів отримують ресурси для вирішення цих питань.


Написати організації


Оцінити роботу організації