People’s Project.com Всеукраїнський центр волонтерів

0 голосів
Останні зміни: 20.09.2019
Опис проекту:

Розклад:
Цілодобово

Миссия

Допомога Збройним Силам України. Реабілітація поранених.

Це об’єднання волонтерів та небайдужих людей, які співкоординують свої зусилля заради соціальних проектів та допомоги Народу України. В роботі «Народного проекту» беруть участь тисячі волонтерів та благодійників з усієї України та за її межами. За весь час діяльності ми реалізували понад 100 благодійних проектів, загальний бюджет яких складає понад 100 мільйонів гривень.

Сьогодні, крім матеріального забезпечення армійських підрозділів, медичних центрів, лікування поранених бійців та інших благодійних проектів, ми намагаємося розвивати та підтримувати перспективні розробки та соціальні ініціативи, які стануть в нагоді нашій країні і хоч трошки змінять життя людей на краще. Саме у цьому ми бачимо ту користь, яку ми можемо принести Україні.

ЮРИДИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

• Юридичний бік нашої діяльності забезпечує благодійний фонд «Благочестя». Фонд існує уже 10 років і є учасником національного рейтингу прозорих та надійних організацій, які надають допомогу у царині медицини та забезпечення армії.

• Ми ніколи не використовуємо рахунки фізичних осіб чи окремих волонтерів. Усі кошти ми збираємо лише на офіційні рахунки Фонду. Це забезпечує повний контроль та абсолютну прозорість усіх фінансових операцій.

• Ми в жодному разі не утримуємо комісію або відсотки від збору коштів чи за розміщення проектів. Усі зібрані гроші, до копійки, йдуть виключно на оплату потреб конкретних проектів.

• Фонд має усі необхідні установчі документи, гарантує максимальну законність дій та повну фінансову звітність.


Оцінити роботу організації