Одеська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

0 голосів
Останні зміни: 02.10.2020
Веб-сайт:
Фахівці:
Спеціаліст І категорії. Перша допомога, служба розшуку - 1 Психолог проекту "Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя". Психосоціальна підтримка - 1 Регіональний координатор пректу "Підтримка населення України, що постраждало внаслідок конфлікту у посиленні стійкості та поверненні до нормального життя". Психосоціальна підтримка - 1 Загальна кількість фахівців: 5 особи.
Розклад:
Робочі дні: Понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00Неробочі дні : суббота, неділя

Український Червоний Хрест плідно співпрацює з 21 національним товариством зарубіжних країн, з якими укладені угоди про співпрацю, за фінансової підтримки міжнародних колег щороку виконує понад 20 гуманітарних програм.Товариство Червоного Хреста України є одним з ключових розробників стратегії Міжнародного Руху Червоного Хреста по підготовці національних товариств до відгуку на надзвичайні ситуації, спричинені ядерними, радіологічними, біологічними та хімічними факторами.Особлива увага приділяється співпраці з міжнародними організаціями і фондами (UNDP, UNICEF, UNFPA, ECHO, WEP, GIZ, WHO, UNHER тощо) для підтримки гуманітарних програм Товариства.

Основна мета діяльності Товариства – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.

  • Товариство зосереджує роботу на наданні допомоги постраждалим і переміщеним особам із зони збройного конфлікту та Криму, а також продовжує допомагати вразливим категоріям населення. Розвивається напрямок діяльності Товариства з психосоціальної допомоги.

Написати організації


Оцінити роботу організації