Менський санаторій «Остреч»

0 голосів
Останні зміни: 12.06.2019
Телефони:
(046)442-14-00, (067)460-34-46, (096)322-00-00
Пропускна здатність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: 270 впродовж дня. Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 150 особам. Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту з квітня 2014 150 особам.
Фахівці:
медичні працівники. санаторно-курортне лікування та психологічна реабілітація - 40-50 психологи. психологічна реабілітація - 4 священик. психологічна реабілітація - 1 Загальна кількість фахівців: 40 особи.
Розклад:
цілодобово

Менський санаторій «Остреч» надає реабілітаційні послуги із санаторно-курортного лікування та послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції. Протягом курсу реабілітації учасник антитерористичної операції буде забезпечений проживанням, чотирьох разовим харчуванням, санаторно-курортним лікуванням та заняттям з психологами.

Путівку можна розділити із нареченою, дружиною, батьками тощо.

Кожний учасник антитерористичної має право отримати дві путівки: одну на санаторно-курортне лікування, а іншу на проходження психологічної реабілітації. В санаторії проводиться лікування опорно-рухового апарату, системи кровообігу, нервової системи, органів травлення, органів дихання не туберкульозного характеру, захворювання очей.

Для отримання послуг із санаторно-курортного лікування терміном на 18 днів та послуг із психологічної реабілітації терміном на 14 днів учасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації з заявою.

До заяви для отримання послуг із санаторно-курортного лікування додається:

 • медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о;
 • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
 • документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

До заяви для отримання послуг із психологічної реабілітації додається:

 • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
 • копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Психологічна реабілітація включає в себе індивідуальні та групові бесіди, психологічну діагностику, консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію).

В програмі також передбачено проведення екскурсій, освітньо-пізнавальних заходів, заходів з релаксації, концертів.

Без додаткових витрат для учасника антитерористичної операції Менський санаторій "Остреч" надасть послуги з фізичного відновлення:

 • прийом лікувальної мінеральної води;
 • грязелікування (торфово-пелоїдні грязі);
 • парафіно-озокеритові аплікації;
 • процедури з лікувального масажу;
 • різноманітні ванни, душі;
 • фізіопроцедури (електрофорез, електросон, дарсонваль, ультразвук, магнітотерапія, лазеротерапія);
 • лікувальна фізкультура;
 • синглентно-киснева терапія, інгаляції, спелеотерапія.

Менський санаторій "Остреч" використовує для ефективного лікування мінеральну воду з власної свердловини, глибиною 850 м типу Миргородської та місцеві торфово-пелоїдні грязі власного видобутку. Мінеральна вода застосовується для лікування хронічних гастритів, хронічних захворювань печінки і жовчовивідних шляхів, захворювань нирок.

Менський санаторій "Остреч" розташований на відстані 220 км від міста Києва та 70 км від міста Чернігова.

З м. Києва зручно добиратися автобусом Київ-Новгород-Сіверський о 7:10 з Центрального автовокзалу, Київ-Семенівка о 11:55, Київ-Корюківка о 17:10 з Дарницького автовокзалу.

Або з м. Києва від метро "Лісова" до готелю "Україна" в м. Чернігові, далі їхати до автовокзалу, де йдуть автобуси на м. Мену чи через м. Мену майже кожні півгодини.

Оцінити роботу організації