Громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»

0 голосів
Останні зміни: 18.12.2020

Громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» є незалежною, самоврядною організацією. На сьогоднішній день вона об’єднує 19 обласних громадських осередків та 17 (районних) у 19 регіонах України і нараховує понад 22 124 члена. Переважна більшість членів нашої Спілки – це учасники бойових дій, члени їх сімей та волонтери АТО. А тому головна мета нашої організації полягає у всебічній підтримці, захисті прав і свобод, задоволенні суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, медичних, політичних та інших інтересів учасників бойових дій та членів їх сімей.

Метою діяльності Об’єднання є: добровільне об’єднання членів для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, медичних, політичних та інших інтересів учасників бойових дій, волонтерів АТО та інших громадян України.

Напрямки:

– надання юридичної, медичної, гуманітарної допомоги учасникам бойових дій на території України та членам родин загиблих, біженцям;

захищати їхні духовні та матеріальні інтереси;

– участь у розробці державних програм та проектів місцевої влади;

розробка власних та партнерських програм;

– залучення благодійних фондів та громадських організацій для проведення реабілітаційних заходів;

– підвищення громадської активності та військово-патріотичного виховання молоді шляхом просвітницької роботи через ЗМІ, соціальні мережі та мирні акції.


Написати організації


Оцінити роботу організації