Громадська організація "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій"

0 голосів
Останні зміни: 24.07.2019
Телефони:
(096)730-01-00
Веб-сайт:
Фахівці:
Психолог. Психосоціальна підтримка внутрішньопереміщених осіб (ВПО) - 70Психолог. Супровід сімей загиблих - 80Психолог. Психосоціальна реабілітація та реінтеграція в суспільство ветеранів АТО - 100Психолог. Психологічна допомога учасникам АТО в медичних закладах - 100Психолог. Психологічне забезпечення військової діяльності на всіх її етапах - 100Загальна кількість фахівців: 450 особи.
Розклад:
Офіс-менеджер Асоціації з пн. по пт. з 12:00 до 17:00Філіали ГО та центри соціально-психологічної допомоги - згідно власному робочому графіку

Асоціація об'єднує фахівців, що надають кваліфіковану психологічну допомогу кризовим групам суспільства, зокрема особам які є учасниками війни на Донбасі та тим хто зіткнулися з її наслідками. Перевагою є наявність розгалуженої мережі центрів психологічної підтримки по всій Україні та великої кількості фахівців, що мають спеціальну підготовку та потужний досвід в профілактиці та подоланні наслідків психотравмуючих подій. Перевагою є налагоджена співпраця з державними структурами та органами місцевого самоврядування.


Оцінити роботу організації