Громадська організація «Рада ветеранів та учасників АТО» Голосіївського району м. Києва»

0 голосів
Останні зміни: 25.05.2020
Телефони:
+38(093) 167 63 99 Максим; +38(093) 041 72 24 Іван
Опис проекту:

Наша мета – консолідація і координація зусиль ветеранів АТО у забезпеченні захисту своїх законних прав та взаємодопомоги.

  • Організація створена та діє відповідно до Конституції України, законами та нормативно-правовими актами чинного законодавства України, нормами міжнародного права, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.
  • Діяльність Організації ґрунтується на принципах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності і гласності.
Розклад:
Понеділок-Середа: 19.00 - 22.00, Субота: 10.00 - 16.00

Пріоритети

ДОПОМОГА СІМ’ЯМ ЗАГИБЛИХ ГОЛОСІЇВЦІВ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АТО
  • Морально-психологічна, благодійна, медична, юридична, інформаційна підтримка родин загиблих ветеранів АТО, особливо малозабезпечених.

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА (для бійців в зоні АТО)

  • Адресна допомога амуніцією, засобами гігієни та першої необхідності, медикаментами, продуктами харчування тощо, для підвищення боєздатності військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.
БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДІТЯМ ВЕТЕРАНІВ АТО
  • Сприяти учням старших класів у підготовці до ЗНО, інформаційна підтримка при вступі у вищі навчальні заклади, заохочувати відвідувати спортивні секції, творчі гуртки, курси для підвищення знань з шкільної програми, організовувати відпочинок в таборах та санаторіях.
ДОПОМОГА ВЕТЕРАНАМ АТО


  • Морально-психологічна, медична, юридична, інформаційна підтримка демобілізованих ветеранів АТО та членів їх родин. Працевлаштування, вирішення побутових, житлових проблем та інша благодійна допомога.
СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ МОЛОДІ


  • Постійно приймати активну участь в проведенні лекції, семінарів, уроків мужності та початкової військової підготовки, при організації яких значно підвищується у молоді і підлітків боєготовність до захисту України від зовнішнього агресора. Вивчати історію, шанувати традиції українського війська, що покращує високі морально–етичні якості та патріотизм.Написати організації


Оцінити роботу організації