ГО "Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва"

0 голосів
Останні зміни: 11.09.2019
Телефони:
044 543 0190 , +38 (067) 753-23-88 +38 (068) 465-00-61
Веб-сайт:
Пропускна здатність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: 25 впродовж дня.Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 3 особам.Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту з квітня 2014 81 особам.
Фахівці:
Загальна кількість фахівців: 5 особи.
Розклад:
10:00-18:00

На 01.06.2018 року наша громадська організація нараховує 842 члени серед яких 31 сім’ї загиблих у Дніпровському районі м. Києва та 69 сімей поранених.

  • Ми підписали меморандум про співпрацюмаємо з Дніпровською в місті Києві державною адміністрацією, в три комітети Київської міської державної адміністрації увійшли члени нашої організації, крім того, налагоджена комунікація з міністерствами України та входимо до Громадських рад при Міністерстві соціальної політики України, Міністерстві охорони здоров’я України та Державній службі України з питань праціДля допомоги реалізації наших напрямків залучаємо благодійні фонди, волонтерські організації та приватні благодійників, мас-медіа.
  • Неодноразовий виїзд в зону АТО: волонтерська допомога і підтримка членів нашої організації та їх родин 27 бригада НГУ, 30 ОМБР, 74 ОРБ, 12 ОБТО «Київ».

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

  • Медична допомога : Від диспансеризації до оплати дороговартісного лікування ветеранів та допомога членам їхніх сімей, санаторно-курортне лікування
  • Спорт: Безкоштовні абонементи в фітнес-центри, участь у різноманітних спортивних заходах та турнірах
  • Психологічна та соціально-педагогічна допомога: Соціальна та психологічна допомога ветеранам та їх сім’ям за принципом «Рівний -рівному» та із залученням професійних психологів, педагогів.Юридична допомога : Надання безоплатної правової допомоги та консультацій ветеранам АТО, їхнім сім’ям та сім’ям загиблих щодо переліку пільг та прав, якими можуть користуватися учасники АТО Допомога з працевлаштування: Безкоштовні курси та семінари з надання додаткової кваліфікації, яка допомагає знайти себе у професійному середовищі
  • Гуманітарна допомога: Oтримання речей як для членів спілки так і збираємо та відправляємо речі до зони АТО

Оцінити роботу організації