ГО «Наше рідне Закарпаття»

0 голосів
Останні зміни: 24.04.2020
Телефони:
066 440 7018
Розклад:
Понеділок-П’ятниця: 09.00-19.00 , Субота : 9.00-14.00

Громадська організація «Наше рідне Закарпаття» створена в січні 2018 р. Головним напрямом роботи ГО є робота по проекту «Україна- Норвегія», а саме – професійна перепідготовка та соціальна, психологічнаадаптація військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей. Проект довготривалий, в Україні реалізується з 2003 року.

За час існування ГО протягом 2018 - 2019 років було проведено три навчальних курса, протягом трьох місяців. Наразі триває четвертий набір на курси перепідготовки визначеної категорії, з загальною кількістю понад 100 осіб. Головне завдання ГО під час занять - надання допомоги у комплексної перепідготовці, соціалізації, уточнення особистих потреб кожного з ЦА.. Крім того представниками ГО проводиться наступна робота:

  • соціальна адаптація - зі учасниками проводяться психологічні тренінги та індивідуальні бесіди
  • індивідуальні бесіди та тренінги з працевлаштування: інформування про ринок праці і технології працевлаштування, розробка особистого резюме і набуття навичок співбесіди з потенційним роботодавцем та партнерам, ознайомлення з основами само маркетингу.
  • організація зустрічі з представниками центру зайнятості, адміністрацією міста, керівниками та провідними фахівцями підприємств - потенційних партнерів.
  • допомога у пошуках потенційних інвесторів, ознайомлення з грантовими пропозиціями та іншими шляхами отримання фінансової допомоги

Після курсів організатори ще майже рік супроводжують учасників проекту — менторське сприяння, надавання додаткових консультацій, допомога з потрібними контактами тощо. Також є співпраця з грантодавцями, зокрема, учасникам курсів допомагають написати бізнес-плани та проектні заявки. Крім основного проекту, представниками ГО проводиться діяльність відповідно статуту: надання консультативної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей з питань пільг, особистих прав та шляхи їх відстоювання.

Оцінити роботу організації