Контактна інформація

  • 095 320 1172
  • https://www.facebook.com/poruch1
  • бульвар Машинобудівників, 20, Краматорськ, Донецька область, Україна

Центр соціальної адаптації ветеранів АТО та їх сімей "ПОРУЧ"

Психологічна підтримкаДонецька областьСоціальний супровідОсвітаДозвілля
0
(0 голоси)
Опис проєкту:

Проект Центру психосоціальної адаптації ветеранів АТО «Поруч» передбачає створення силами місцевої ветеранської спільноти м. Краматорська закладу комплексної підтримки за принципом «рівний-рівному».

Центр має на меті розгорнути діяльність за 3 основними напрямками:

  • ветеран-самодопомога,
  • ветеран-сім’я
  • ветеран-громада.

Ветеран-самодопомога – діяльність, спрямована на зниження наслідків пережитих травмуючи подій, актуалізації внутрішнього потенціалу та стимуляції пост-травматичного зростання. Такими заходами, зокрема, є виїзні сесії Центру, проведені за принципом «адреналінотерапії». Дослідження та спостереження за бійцями показують, що саме цей метод є дієвим для відключення стану «на війні», оскільки після повернення з зони бойових дій ветеранам часто дуже важко розслабитись внаслідок напрацьованого рівня адреналіну, який був нормою на полі бою. У стані спокою їм некомфортно, або ж навіть з’являється відчуття, що вони «помирають зсередини».

Ветеран-сім’я – діяльність, спрямована на покращення взаєморозуміння ветеранів і їхніх сімей, відновлення довіри всередині сімей. Висока статистика розлучень після повернення ветеранів з війни говорить про те, що ця діяльність є напрочуд важливою для психосоціальної адаптації ветеранів. У центрі проводяться майстер-класи, зустрічі і вечори, організовані для проведення сімейного дозвілля (в тому числі з дітьми).
Ветеран-громада –діяльність, спрямована на інтеграцію ветеранів АТО у соціум, у якому вони перебувають, підвищення лояльності суспільства до ветеранів, а також ветеранів-переселенців

Центр надає соціальну та психологічну підтримку ветеранам АТО і їх сім'ям через ряд активностей: походи, сплави, скелелазіння, велопоходи, мастер-класи, лекції, тренінги, купси англійської мови, групову та індивідуальну психотерапію.

Години роботи:
Щоденно, з 12:00 до 20:00
Пропускна спроможність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: до 30 впродовж дня.Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 58 особам.
Фахівці:
юрист. допомога ветеранам АТО - 1 Фітнес-тренер. кросфіт, жіночий фітнес - 2 Йога-тренер. йога, медитація - 1 Ведучий майстер-класів. різноманітні - 4 Психолог. Групова, індивідуальна терапія - 2 Загальна кількість фахівців: 10 особи.

Оцінки