Центр психічного здоров’я та травматерапіі Форпост HELP

0 голосів
Останні зміни: 01.08.2019
Розклад:
Понеділок-П’ятниця: 09.00-18.00
 • Центр надає кваліфіковану психологічну, медичну, правову, соціальну допомогу резидентам і нерезидентам України, які постраждали під час Революції Гідності , від збройного конфлікту на Сході країни, надає підтримку фахівцям, волонтерам, активістам, організаціям, що працюють з постраждалими. У разі наявності ресурсів надає допомогу містянам у надзвичайних обставинах.
 • Пріоритетними групам клієнтів є особи, що зазнали катувань та їх близькі.
 • Центр спеціалізується на комплексній допомозі у складних випадках, якщо це стосується особи чи родини; у разі надання підтримки громадам чи організаціям Центр керується власними міркуваннями щодо епідеміологічної ситуації у тих районах, де фахівці Центру проводять роботу та стратегічним планом роботи Центру.
 • Центр працює на всіх рівнях – від роботи на місці подій до високоспеціалізованої допомоги.
 • Будь-які послуги Центру є безкоштовними для бенефіціарів за винятком випадків, коли особа декларує бажання сплачувати послуги Центру.
 • На місці надзвичайних подій фахівці Центру надають допомогу постраждалим після досягнутих домовленостей з державними службами та відомствами, координуючись в подальшій роботі з ними та іншими організаціями, що надають медичну, соціальну, юридичну, психологічну допомогу постраждалим.
 • Ми не працюємо з людьми в гострих психотичних станах.
 • Ми не працюємо з дітьми до 3 років.
 • У разі виклику до суїциденту, фахівці Центру виїжджають тільки в складі медичної бригади, або після приїзду лікарів.
 • Людям, що знаходяться в стані алкогольного сп’яніння від 3 днів, ми надаємо транспорт і супровід в наркологічну клініку, після чого може бути наданий весь спектр підтримки, яку Центр у силах надати.
 • Адміністрація Центру залишає за собою право перенаправити людину за допомогою комусь з колег партнерської мережі, якщо ресурси Центру на момент звернення вичерпані. У випадку, коли потенційний клієнт має можливість очікувати, його запит заноситься адміністратором у лист очікування.

Стандарти роботи:

Центр психічного здоров’я та травматерапіі Форпост HELP створений в якості модельного Центру, покликаного освоїти і впровадити в Україні біо-психо-соціальну модель надання допомоги людям, що пережили психотравмуючі події . Центр базується на правозахисній платформі.

Супровід здійснює команда, навчена працювати в мультидисциплінарному підході, яка втілює основний механізм забезпечення істинно холистичної, безупинної турботи про клієнтів в процесі всієї траєкторії хвороби/кондиції через кордони первинної, вторинної і третинної ланки охорони здоров’я у рамках науково доказових методів без виключень.

Центр проводить роботу на всіх рівнях надання допомоги:

 1. Базовий сервіс та безпека – робота в “полі”: постраждалі на місці подій, співтовариства, громади.
 2. Супровід груп ризику, родин, співтовариств, громад.
 3. Фокусована, не спеціалізована допомога.
 4. Високоспеціалізована допомога: травматерапія, адвокатський супровід, розробка та впровадження методології , законотворчі ініціативи та інше.

Оцінити роботу організації