Центр медичної реабілітації учасників АТО (та базі КЗ «Черкаський обласний госпіталь ветеранів війни»)

0 голосів
Останні зміни: 12.06.2019
Телефони:
(047)231-10-26, (047)231-10-20,
Пропускна здатність:
Кількість консультацій (чи інших послуг), які надаються: 4 впродовж дня. Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту створення організації 218 особам. Надано допомогу/консультації станом на кінець грудня 2015 з моменту з квітня 2014 218 особам.
Фахівці:
психіатр. психіатрична допомога - 1 психотерапевт. психотерапевтична допомога - 1 психолог. психологічна допомога - 1 Загальна кількість фахівців: 5 особи.
Розклад:
цілодобово
Центр реабілітації учасників АТО на 50 ліжок функціонує у складі терапевтичного відділення госпіталю з осені 2014 року. Термін перебування бійця АТО в реабілітаційному центрі — 24 дні. До плану реабілітації входять лабораторні та інструментальні обстеження, консультації вузькопрофільних спеціалістів. Усі бійці обов’язково отримують консультацію психолога і займаються з психотерапевтом. До процесу реабілітації за потреби підключається Черкаська обласна лікарня, яка може проводити інтенсивну терапію й оперативні втручання, та обласна МСЕК, яка вирішує експертні питання. Обласна лікарня також безкоштовно забезпечує дообстеження пацієнтів за допомогою МРТ, КТ й інших методів, які відсутні в обласному госпіталі.В Центрі проводяться реабілітаційні та лікувальні заходи учасникам АТО за наступними видами вражень: - психологічна перенапруженість; - захворювання центральної нервової та периферичної нервової систем; - захворювання опорно-рухового апарату; - захворювання внутрішніх органів.
В Центрі проводяться реабілітаційні та лікувальні заходи учасникам АТО за наступними видами вражень:
- психологічна перенапруженість;
- захворювання центральної нервової та периферичної нервової систем;
- захворювання опорно-рухового апарату;
- захворювання внутрішніх органів.

Оцінити роботу організації