Центр Іпотерапія Одеса. Кінний клуб «Айвенго»

0 голосів
Останні зміни: 02.10.2020
Веб-сайт:
Рік створення:
2015
Контактна особа:
Ольга Олеговна
Розклад:
10.00 - 17.00

Іпотерапія - унікальна методика лікування + терапія, реабілітація конем. Ефект методу іппотерапіі- близький контакт і передача вершнику рухових імпульсів, що повторюються коливання в перед, назад.Мишци спини коня, що складаються з безлічі елементів, надають масажує і м'яке розігріває (температура коня на 1,5 градуса вище, ніж у людини) вплив на м'язи ніг вершника і органи малого тазу, що підсилюють кровообіг і обмін речовин.

Тіло вершника під час їзди виконує ті ж самі рухи, як і при ходьбі пешком.Лошадь великий джерело позитивної аури і енергії, яка передається людині під час спілкування.

Іпотерапія рекомендується при:

Неврологічні синдроми, церебральні паралічі, стан після черепно-мозкових травм, вроджене порушення ЦНС, мікро-порушення мозку, затримка в розвитку, затримка мови, різні форми ДЦП, плексити, ортопедичні синдроми, порушення постави, сколіоз 1-2 ступеня, стан після ампутації і пороки розвитку кінцівок, контрактура різної етіології, проблеми зі слухом, генетичний синдром Дауна, синдром Рубінштейна-Тербий, Вільемса, дитячий аутизм, міопатії Дюшена, сенсорним розладах, астенічному неврозі, проблеми з увагою, в корекції дрібної моторики, порушення опорно-рухового апарату, які виникли в процесі паралічів, поліомієліту та інших захворювань центральної нервової системи, дисплазія кульшового суглоба.

Иппотерапевтическом заняття діляться на кілька етапів

  • перший етап адаптаційний, знайомство і контакт з конем, психологічна підготовка. На цьому етапі дуже важливо невербальне спілкування з твариною на основі «почуття», подолання страху. (Може зайняти деякий час)
  • другий етап посадка на коня, пацієнт пристосовуватися до руху коня.

Загальна тривалість заняття від 15 -45 хвилин.На заняттях активну мотивацію, використовуються додаткові засоби: м'ячі, кільця, іграшки і т.д

Щотижня в кінному клубі «Айвенго» проходять заняття з іпотерапії для солдатів АТО їх сімей і також для дітей сірот.Еслі ви ставитеся до цієї групи населення наші заняття з іпотерапії або просто спілкування з конем для вас будуть БЕЗКОШТОВНІ..Пріходіте будемо Вам раді. З собою приносите морквину або яблучка.


Написати організації


Оцінити роботу організації