Центр для учасників АТО та їхних сімей 'БАНДЕРІВСЬКИЙ СХРОН'

0 голосів
Останні зміни: 23.08.2019
Телефони:
067 946 7374
Веб-сайт:
Розклад:
09.00 - 18.00

Повернувшись до мирного життя, ветерани стикаються з цілим рядом проблем: розлади фізичного здоров'я та психологічні проблеми. В результаті - зловживання алкоголем, агресивна поведінка, депресія, сімейні проблеми. Для психологічного відновлення та соціальної адаптації ветеранів необхідна тривала і комплексна робота.

Перебування ветеранів у Домі Ветерана може тривати від декількох днів, якщо бійцю потрібен короткий фізичний та психологічний перепочинок, час щоб зібратися з думками.

  • Перший - до одного місяця. Протягом цього часу психологи оцінюють стан ветерана. Якщо діагностується посттравматичний стрес, депресія або ПТСР, ветеран переходить до другого етапу, який триває два місяці.
  • У разі необхідності ветеран продовжує залишатися в Центрі в рамках третього етапу тривалістю до трьох місяців.

Фізичне відновлення ветеранів досягається шляхом відпочинку, тілесно-орієнтованої терапії (масаж, йога, сауна) та контакту з природою (піші прогулянки, катання на конях, риболовля, екскурсії).
Ветерани, які перебувають у Будинку ветерана тривалий термін, пройдуть глибинний курс психологічної допомоги та навчання. Індивідуальна та групова робота з психологами допомагає позбутися почуття страху / провини / непотрібності / безнадії, усвідомити свій воєнний досвід і трансформувати його для мирного життя, визначитись з планами на майбутнє життя. Тренінги, що пояснюють, що відбувається з мозком воїнів під час і після бою, спрямовані на полегшення переходу від стану війни до соціальної взаємодії, відновлення чи створення добрих сімейних стосунків. Навчання за принципом "рівний-рівному" готує ветеранів для роботи з побратимами. Очікується, що вони навчаться допомагати іншим ветеранам долати неприємності викликані посттравматичними станами.

Арт терапія та трудова терапія допомагають позбутись болісних спогадів завдяки позитивному досвіду та самовираженню, відкрити в собі здатність до творчості. Навчання основам роботи з деревом, металом, гончарства та садівництва може розвинутися у нову професію в майбутньому. Працевлаштуванню також сприяють тренінги, присвячені розвитку міжособистісних, комунікаційних навичок, основам ведення бізнесу.

Тренінги та заходи для родин ветеранів, спільне дозвілля мають на меті об'єднання та взаємне порозуміння.


Оцінити роботу організації