БФ "Харьков с тобой

0 голосів
Останні зміни: 31.07.2019
Телефони:
+38 097 630 73 76, +38 066 823 99 92
Веб-сайт:
Розклад:
Понеділок-П’ятниця: 09.00-18.00


БО “Благодійний фонд “Харків з тобою” (надалі – Фонд) – благодійна організація, що створена членами волонтерської групи для реалізації гуманітарних та освітніх проектів: допомога малозабезпеченим верствам населення; організація навчань та бізнес-форумів, тренінгів, тощо.

Благодійний Фонд “Харків з тобою” є постійним грантером, якому довіряють такі міжнародні організації як Міжнародній Фонд «Відродження», Міністерство Зовнішніх Справ Німеччини, Посольство США, різноманітні благодійні та неурядові організації.

Основні завдання діяльності БО «Благодійний фонд «Харків з тобою»: благодійність, матеріальна допомога та духовна підтримка найбільш нужденних членів суспільства, сприяння розвитку культури, спорту, духовності, патріотизму, соціальної рівності, реалізація благодійних проектів і програм.

Наші завдання на найближчий час

  1. Участь у розробці і лобіюванні впровадження
  • медичної реформи;
  • освітньої реформи;
  • імплементація структурних змін Міністерства оборони України і Генерального Штаба відповідно стандартам NATO.
  1. Розробка та впровадження програмзапобігання соціальної напруги в Харкові та на Слобожанщині; допомога нужденним верствам населення:
  • підтримка поранених та таких, що потребують медичної допомоги, демобілізованих військовослужбовців;
  • психологічна та моральна підтримка військовослужбовців і мирних мешканців в визвольних містах та в зоні проведення АТО через проведення концертів та надання гуманітарної допомоги.
  1. Розробка та впровадження програм розвитку Харкова та Слобожанщини через підтримку культурних та освітянських проектів, як найважливіший вклад у майбутнє; участь у проекті Team Europe; підтримкаНаціональної скаутської організації “ПЛАСТ”.
  2. Підтримка економічного розвитку міста та Слобожанщини через організацію та участь у тренінгових програмах по бізнес-навчанню, у тому числі, бізнес-жінок; активна участь у бізнес-форумах, що проходять в Україні та за її межами.

Оцінити роботу організації