Організації

Знайдено результатів: 857

Всеукраїнська спілка ветеранів бойових дій "Побратими України" Херсонщини

Ви можете звертатись до Спілки з проблемних питань, пов'язаних із соціальним захистом, реабілітацією, отриманням належних до...

Воїну гідна праця

Центр зайнятості Вільних людей (ЦЗВЛ) – громадська організація, покликана сприяти працевлаштуванню і соціальній адаптації українців, які у зв’язку з воєнними діями, економічною кризою втратили роботу й потребують допомоги.

ГО Козацькі вітрила

Наша мета – розширити межі спорту, зробити його доступним для усіх та підтримати розвиток дитячого вітрильного спорту на Черкащині.


Заняття у школі безкоштовні.

Організація має човен, який створений для тренувань для людини з втратою кінцівки (ноги).

Сторінка у фейсбук - https://www.facebook.com/kozatskivitryla

Миколаївський міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО КУ ММР

Надаємо послуги для ветеранів АТО/ООС та їх сімей, ВПО,

Точка повернення

Допомога ветеранам ООС (АТО) та членам їхніх сімей, допомога сім'ям загиблих військових

Комунальний заклад "Ветеранський простір" РОР

Юридичні та психологічні консультації, супровід.

Допомога з працевлаштуванням.


Надаємо консультації по телефону

Ветеранська стипендія імені Богдана Радченка

Стипендія для навчання ветеранів на магістерських програмах заснована влітку 2018 року громадськими організаціями “Razom”, Kyiv-Mohyla Academy Foundation, та проектом Невидимий Батальйон. Названа на честь Богдана Радченка - студента Могилянки першого набору, який пішов на фронт добровольцем та загинув у російсько-українській війні.

Veteranius

Допомагаємо ветеранам розпочати професійну кар'єру в ІТ

Громадське об'єднання "Нове суспільство в Україні"

- сприяння у професійній перепідготовці звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України, учасників бойових дій, учасників ООС та членів їхніх родин на цивільні спеціальності;

- психологічна та правова адаптація звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України, учасників бойових дій, учасників ООС та членів їхніх родин;

- сприяння у працевлаштуванні звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України, учасників бойових дій, учасників ООС та членів їхніх родин;

- сприяння у створенні власного сімейного бізнесу в умовах високого рівня безробіття в Україні, реалізація організаторських здібностей звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України, учасників бойових дій, учасників ООС та членів їхніх родин та формування класу законослухняних платників податків

Veterans go

Обєднання ветеранів ради благочинної дії та пригод.


ГО “Інститут гендерних програм”

Місією ГО “Інституту гендерних програм” є розвиток демократичних цінностей, досягнення гендерної рівності в Україні, укріплення позиції жінок у сучасному українському суспільстві, допомога в реінтеграції, соціальній адаптації жінок-ветеранок з метою їх залучення до процесів миробудування та відновлення в Україні.

ГО "Перший Жіночий Ветеранський Простір "РеХаб"

ReHub - це ініціатива з допомоги жінкам, які пройшли пекло війни. Це - простір для фізичної та психологічної реабілітації ветеранок.


Жіночий Ветеранський Рух

Ми - Ukrainian women veterans movement, і ми жінки ветеранки, які допомагають таким само як і ми повернутися з війни до мирного життя. І оскільки в Україні триває війна 6 рік - в нас дуже багато роботи.


Місія:

Передати Україну нащадкам у кращому стані, ніж ми її успадкували!

Відродити національні цінності побудувати демократичне свідоме суспільство завдяки досвіду жінок-воїнів, однодумців об'єднаних Україною.

Центр ветеранів АТО та їх сімей "Поруч" Покровськ

У центрі "Поруч" надаються безоплатні послуги соціальної та психологічної підтримки для ветеранів АТО та їх сімей, а також вимушених переселенців.

Запрошуємо на лекції та майстер-класи,курси англійської мови, тренінги з першої психологічної допомоги, школу громадського активіста #я_громада, заняття з жіночого фітнесу, кросфіту, а також у тренажерному залі.
Окремим блоком ідуть виїзні активності:
- походи в гори, велопоходи, скелелазіння, клуб дитячого туризму тощо.
Чекаємо на вас!

СЕТА - програма безоплатної психологічної допомоги

СЕТА – програма безоплатної психологічної допомоги для:

ветеранів АТО/ООС,
членів сімей ветеранів.

IT BRO

IT BRO - це команда українських ветеранів, які після повернення до цивільного життя відшукали себе у програмуванні.

ПОВЕРНЕННЯ

Центр травматерапії працює як проект надання практичної психологічної допомоги на базі Психологічною Кризової служби – професійної громадської організації «Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій (ГО «УАФПНПП») в рамках Статуту цієї організації та із залученням її фахівців.

Ресурсний центр Кольпінга

«Ресурсний центр Кольпінга» у Чернівцях – місце, де внутрішньо переміщені особи (ВПО), учасники АТО та члени їх сімей можуть отримати комплексу допомогу: пройти реабілітацію, консультацію юриста, відвідати навчальні курси, арт-майстерні і т. д., а також скористатись всебічною допомогою у відкритті

Центр Психологічного консультування та Травматерапії «Open Doors»

Центр «Open Doors» засновано для підготовки професійних психологічних консультантів, щоб сприяти розвитку якісних послуг, а також адвокації вищих стандартів у сфері охорони психічного здоров’я на благо народу України.


Основні напрями діяльності: освіта, адвокація та розвиток психологічних послуг високої якості в Україні.

ГО “Добровольці”

Наша мета - покращити якість життя учасників бойових дій та членів їх родин