Заява Міністерства щодо ситуації з Олексієм Бельком

Опубліковано 23.09.2019

Перш за все, Міністерство у справах ветеранів висловлює подяку силовикам, правоохоронцям та усім причетним до професійного, безпечного та безкровного вирішення ситуації.

Наголошуємо, що команда Міністерства готова надати будь-яку допомогу у комунікації між Олексієм Бельком та тими, кого це може стосуватися на офіційному чи неофіційному рівні (за потреби), як адміністративними, так і громадськими каналами.

Водночас, Міністерство наголошує, що воно захищатиме інтереси Олексія Белька як і будь-якого учасника російсько-української війни, зокрема його право на повагу, справедливий розгляд цієї справи та допомогу за потреби. Ми не дозволимо використати цей інцидент для очорнення бійців та ветеранів, або для розколу між ними та рештою суспільства.

Саме тому ми закликаємо громадян уважно перевіряти інформацію, а журналістів - спиратися на достовірні джерела, дотримуватися професійної етики та розуміти свою відповідальність за поширення фейкової інформації.

Команда Міністерства уважно стежитиме за перебігом подій та інформуватиме суспільство, коли про цю ситуацію з'явиться більше достовірної інформації.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Міністерство у справах ветеранів об'єднали із МінТОТ

"Це неприпустима річ" - прокоментувала Ірина Фріз.

Міністеркою у справах ветеранів і ТОТ стала Оксана Коляда

Учора вночі Верхова Рада призначила мінітром з питань тимчасово окупованих територій, у справах ветеранів та ВПО Оксану Коля...