Заради вирішення наявних питань громадські організації допомоги ветеранам АТО Одеської області об’єднаються в раду при ОДА

У лютому 15 голів громадських організацій допомоги воїнам-ветеранам АТО прийняли проект співпраці з Одеською ОДА. За рішен...
March 3, 2017

У лютому 15 голів громадських організацій допомоги воїнам-ветеранам АТО прийняли проект співпраці з Одеською ОДА. За рішення об'єднатися заради вирішення проблем атовців проголосувало 15 з 16 присутніх представників.

Під час конференції, яка проходила в Будинку офіцерів у місті Одеса зібралися представники громадських організацій, волонтерські об'єднання та громадські активісти, щоб обговорити можливість поєднати окремі організації допомоги воїнам АТО в єдину раду, до складу якої будуть входити голови організацій.

«Централізоване об'єднання допоможе вирішити ряд проблем, пов’язаних із допомогою в отриманні необхідних довідок, пільг, працевлаштуванні... Ветеранам складно вирішувати такі питання, тому необхідно об'єднуватися і відстоювати свої права», — вважає Микола Павлишин, голова координаційної ради громадських організацій ветеранів АТО.

В рамках роботи ради керівники об'єднань планують забезпечити кожен населений пункт локальним центром допомоги ветеранам АТО та їх сім’ям.

17 лютого губернатор Одеської області Максим Степанов провів зустріч з керівниками 47 громадських організацій, які представляють учасників АТО з різних районів області. У відповідь на оголошені воїнами антитерористичної операції вимоги, Степанов повідомив, що в бюджеті області закладено кошти на стипендії та матеріальну допомогу дітям атовців і незабаром в регіоні створять єдину «гарячу лінію».

Коментарі