Захисників України запрошують долучитися до проведення «уроків звитяги» до Дня Гідності та Свободи

Опубліковано 12.11.2020

Міністерство у справах ветеранів запрошує ветеранів та ветеранок України долучитися до «уроків звитяги», приурочених до Дня Гідності та Свободи.

Про це йдеться на сайті Менветеранів.

Ветеранів запрошують долучитися до організації та проведення «уроків звитяги» у 5-11 класах.

Зазначається, що «уроки звитяги» – це просвітницький проєкт Міністерства у справах ветеранів, започаткований спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики та Інститутом національної пам'яті України.

Метою проєкту є формування у молоді образу сучасного захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України до сьогодення.

"Ветерани та ветеранки можуть звернутися до місцевих управлінь освіти або керівництва загальноосвітніх закладів. Для якісного проведення ветеранами «уроків звитяги», експертною групою національно-патріотичного виховання Мінветеранів, спільно з фахівцями міжвідомчої групи по цьому проєкту, розроблені методичні матеріали. Знайти ці матеріали можна за посиланням", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Фото: zakarpattya.net.ua

Написати організаторам


Додати коментар