За 3 роки Нацгварція провела 40 навчань для військових психологів та капеланів

Опубліковано 16.03.2017

Завдяки зусиллям Національної гвардії України за останні три роки військові психологи та капелани пройшли понад 40 міжнародних навчань.

Про це 16 березня на прес-конференції в Укрінформі розповів начальник відділу психологічного забезпечення ГУ Нацгвардії полковник Сергій Чижевський.

«За три роки психологічною службою Нацгвардії проведено понад 40 міжнародних навчань, семінарів, зборів щодо підвищення професійної підготовки військових психологів і капеланів», — повідомив Чижевський.

Також ГУ Нацгвардії України додав, що до процесу навчань були залучені вітчизняні та зарубіжні експерти з Ізраїлю, Данії, Франції, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, США та інших країн. Зокрема 34 військові психологи пройшли стажування за кордоном.

Чижевський розповів, що на першому етапі реформування психологічної служби Нацгвардії її фахівців було виведено зі складу органів по роботі з особовим складом і створено для них окремі структурні підрозділи психологічного забезпечення, які сьогодні працюють у Нацгвардії України.

Протягом 2014-2015 років психологічна допомога в зоні АТО носила хаотичний характер. Зараз ситуація змінилася: священики та психологи працюють вже не на волонтерських засадах, а на штатних посадах.

Полковник наголосив, що основним завданням капеланів та психологів є співпраця заради відновлення психологічного стану бійців і повернення їх до нормального життя.


Додати коментар