З 1 жовтня змінюється порядок нарахування пільг на комуналку

Опубліковано 19.09.2019

З 1 жовтня в Україні розпочнеться монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. З-поміж осіб, які мають право на пільги, – чорнобильці, репресовані, багатодітні сім’ї, ветерани військової служби, ветерани війни, зокрема інваліди та учасники бойових дій.

Пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк», який вестиме персоніфікований облік пільговиків і коштів для виплати пільг. АТ «Ощадбанк» самостійно перераховуватиме кошти за надані пільговику комунальні послуги.

Для автоматизованої оплати комунальних послуг учасникам бойових дій необхідно: до 1 жовтня 2019 року надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери мобільних телефонів, а також у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання) або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини) повідомити управління соціального захисту населення.

Також пільговикам надано право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) не пізніше 15 жовтня 2019 року. Але в такому разі форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за отримані житлово-комунальні послуги.

Пільговикам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення. Для міста Києва наявний перелік адрес.


Додати коментар


Коментарі

Володимир

- 27.09.2019 -

Я не проживаю за місцем проживання, і тільки взнав що до 15 жовтня подача документів , скажіть будь ласка я вже не встигну і чи пройдуть мої документи на пільги. Буду вдячний за відповідь .