Як улюблена справа допомогла ветерану АТО повірити у себе та відкрити власний бізнес

27-річний ветеран АТО Дмитро Крикун відкрив власний масажний кабінет «Кіборг масаж» у Києві, що користується попитом не ли...
December 9, 2016

27-річний ветеран АТО Дмитро Крикун відкрив власний масажний кабінет «Кіборг масаж» у Києві, що користується попитом не лише серед військових, а й цивільних.
Після повернення з АТО, Дмитро почав надавати послуги з професійного массажу. Ця його давня мрія стала можливою завдяки вірі близьких людей і бажанню змінити своє життя.

Дмитро жив звичайним життям і працював на будівництві, не маючи інтересу до власної роботи. Планував їхати за кордон, щоб вступити до Французького легіону і заробити на квартиру. Але коли розпочався Майдан, змінив своє рішення і мобілізувався до 95-ої Житомирської бригади 2-го батальйону.

«Я не думав чим буду займатись після повернення. Знав лише одне – якщо виживу, витрачати свій час марно більше не буду…»
Здійснити мрію Дмитру вдалось завдяки підтримці рідних та близьких людей, а також завдяки проекту Валентини Варави, ідея якого полягає у тому, що ветеран знаходить спонсора для власної справи, а потім після успішної її реалізації передає кошти іншому ветерану.

«Я довго не міг себе знайти, та коли мене спитали, чим би хотів займатися, сказав, що масажем. Мені порадили мануального терапевта Тараса Григоровича в Білій Церкві, який погодився безкоштовно мені допомогти. Потім були безкоштовні курси масажу для атошників, а далі вже вчився на платних курсах, щоб мати більше досвіду».

Дмитро не вважає себе бізнесменом та не погоджується з твердженням, що всі ветерани повинні відкривати власну справу. Головне – це знайти роботу по душі і якщо вдасться, то вона обов’язково буде прибутковою.
«Хлопцям, які приходять з АТО, потрібно сісти і подумати про те, що робота перш за все повинна приносити задоволення. Краще бути щасливим двірником, ніж співаком без голосу».

Наразі Дмитро планує відкрити реабілітаційний центр для воїнів і продовжувати займатись масажем. «Після війни все змінилося. Зрозумів, що маєш сам кимось стати, щось зробити. Якщо кожен зміниться, тоді можна змінити країну. Змінився світогляд. Зараз хочеться допомагати іншим, хочеться творити добро, як би це голосно не прозвучало».

Коментарі