Як пам’ять формує громадянську ідентичність: публічна дискусія

26 серпня, проект “Що таке пам’ятати” збере експертів на дискусійній панелі “Хто ми є: як пам’ять формує громадянську ідентичність”, яка відбудеться о 18:30 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (Майдан Незалежності 18/2).

August 25, 2021

У переддень Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, 26 серпня, проект “Що таке пам’ятати” збере експертів на дискусійній панелі “Хто ми є: як пам’ять формує громадянську ідентичність”, яка відбудеться о 18:30 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (Майдан Незалежності 18/2).

Учасники дискусії:

Наталія Кривда – докторка філософських наук, професорка кафедри української філософії та культури Київського Національного університету імені Тараса Шевченка

Ганна Байкєніч – завідувачка сектору методичної роботи управління наукового забезпечення політики національної пам’яті УІНП

Євген Степаненко – ветеран, режисер, автор книги “Абетка війни”

Наталія Хазан – громадська діячка, співзасновниця музею “Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО”

Модераторка: Оксана Іванців – засновниця проекту “Що таке пам’ятати”, голова ГО “Arts&Rights”

Що робить нас громадянами своєї країни? Які невидимі нитки пов’язують нас в одну спільноту? Яка роль національної пам’яті у тому, щоб на питання “хто ми?” ми могли відповісти: “Українці”.

Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників ми хочемо поговорити про те, як правильно говорити з дітьми про війну і втрати, як знайти слова, які б не ранили дитячу душу, не лякали, але водночас не приховували правду, а готували до реальності, дали їм можливість зробити власні висновки з історичних уроків.

За бажання відвідати дискусію особисто, просимо вас пройти реєстрацію за посиланням.

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі

Пов'язані матеріали

Що таке пам'ятати: у Києві обговорять як вшановувати пам'ять загиблих героїв

Ми дуже потребуємо діалогу з болючої теми — вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни.

"Що таке пам’ятати": стартує дослідження щодо вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні

Громадська організація Arts&Rights розпочинає комплексне аналітичне дослідження практик вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні.