Встигніть підтримати ветеранський бізнес на Бізнес-трампліні!

До кінця 27 серпня триває другий етап Всеукраїнського конкурсу підтримки малого бізнесу “Бізнес-трамплін”. І у фінальне голосування пройшов ветеранський бізнес!

25 серпня 2020 р.

До кінця 27 серпня триває другий етап Всеукраїнського конкурсу підтримки малого бізнесу “Бізнес-трамплін”. І у фінальне голосування пройшов ветеранський бізнес!

У серпні кілька успішних бізнесів об’єдналися і запустили акцію Бізнес-трамплін, перший етап якої тривав по середину серпня. Проект, запущений Rozetka, Visa та *** мав на меті залучити до участі представників дрібного бізнесу, аби можна було підтримати їх фінансовими грантами на розвиток. Так, за перше місце пропонується 500 тисяч грн, за друге - 350, з 3-тє, 4-те і 5-те - по 200 тисяч.
Всього на конкурс було подано 1218 заявок, з них до півфіналу пройшло 30 бізнесів, за які і триває голосування.

Серед фіналістів опинився і ветеранський бізнес-проект “Українські в’ялені помідори”.

Сам проект було запущено в Херсоні дещо раніше двома друзями Андрієм Бігленко та Андрієм Держипольським. У 2018 року до компанії приєднався ветеран АТО Дмитро Моцак.

Проект “Українські в’ялені помідори” став першим, хто почав в Україні виготовляти цей продукт: до того ми мали виключно імпортовані в’ялені помідори.

Закликаємо вас підтримати бізнес, проголосувавши на сайті “Економічної правди”. Для цього треба завантажити плитку фіналістів і натиснути на той бізнес, за який хочете проголосувати. Дуже сподіваємося, що це будуть “Українські В’ялені Помідори”.

118579122_1236766873322809_957453941656711204_o.jpg

“Якщо вдасться виграти, то за отримані гроші ми плануємо придбати сонячну інноваційну установку, розроблену нашим українським вченим. Це дасть змогу знизити собівартість та вивести наш бізнес на більші потужності” - кажуть у повідомленні на сторінці Фейсбук засновники бізнесу.

Фото: Delo.ua, А.Владико, а також зі сторінки бізнесу у Фейсбуці.

Коментарі

Пов'язані матеріали

Мапа ветеранських бізнесів України
Видання Тиждень за підтримки Ветерано-сервіс створили єдину мапу ветеранських бізнесів.
Ветерани-підприємці: «Ми хочемо, щоб Made in Ukraine звучало гордо»

Частіше за все, прийшовши в бізнес, ветерани керуються простим розумінням: «Якщо ти вижив на війні, не побоявся на неї потрапити, – чого боятися в цивільному житті? Максимальний ризик, якщо ти все зробиш по-закону, – це те, що справа не піде і «влетиш» на гроші».

За переведення бізнесу в онлайн пропонують річне користування платформою для створення сайтів

Переводьте свій магазин, спортзал, курси чи інший бізнес в онлайн. Подайте заявку та отримайте преміумплан на 1 рік.