Волонтерська неприбуткова місія з превенції суїцидів IGY6-Ukraine розпочинає другу хвилю просування

Опубліковано 02.11.2020

Волонтерська неприбуткова місія I got your 6 ("Я захищаю твій тил") створена з метою запобігання самогубству людей. Створив сайт http://www.igy6.com.ua/ рік тому військовий волонтер Віталій Джан.

"Я на власному досвіді стикнувся з тим, що існує безліч міфів довкола суїциду. На цю взагалі говорять дуже неохоче. Людина в депресії лишається на самоті. Її не розуміють, насамперед найближчі люди. Я в змозі зібрати, обробити та поділитись інформацією, яку зібрати дуже непросто. Долучив до створення сайту крутого спеціаліста-психотерапевта. Як це може допомогти та чому саме ветеранам? Психоедукація і доступ до інформації, які отримують вразливі люди та їх оточення, може зупинити суїцид. Розуміння причин та наслідків, варіантів виходу зі складної ситуації - також. А серед військових суїцидальні настрої є досить поширеними, на жаль".

Чоловік написав сайт, який, на його думку, має допомагати витягати людей із суїцидальних станів. Вичитувати та добирати інформацію допомагала психотерапевтка Вікторія Семенцул.

Віталій шукає партнерів проекту, аби вивести його на новий рівень. Вважає, що проектів на таку тематику в Україні дуже бракує.
IGY6-Ukraine. Stop suicide!

Написати організаторам


Додати коментар

Пов'язані матеріали

За перший тиждень роботи гаряча лінія з психологічної допомоги ветеранам прийняла 52 дзвінки

Номер гарячої лінії 7333 — вона доступна цілодобово 7 днів на тиждень.

Онлайн-зустріч з військовим психологом: "Я є, але мене немає"

Реєструйтесь на інтерактивну онлайн зустріч з військовим психологом Андрієм Фоменко «Я є, але мене немає».

Стільникові янголи. Як працює гаряча лінія для ветеранів з превенції суїцидів

На питання про мотиви роботи тут оператори коротко відповідають: “Місія”. Майже кожен із них був дотичний до самогубства у власному близькому колі, тому мотивація поглиблювати власний професіоналізм є високою.