Волонтерів та активістів АТО нагородили у Вашингтоні

Представники американських неурядових організацій, волонтери й активісти із США отримали нагороди за професійний, організа...
16 грудня 2016 р.

Представники американських неурядових організацій, волонтери й активісти зі США отримали нагороди за професійний, організаційний та людський внесок у процес реабілітації важкопоранених воїнів з України у четвер, 15 грудня.

Церемонія відбулася в Посольстві України у Вашингтоні. Серед предстаників – Національна асоціація екстрених медичних техніків (NAEMT). Навчальні програми NAEMT проводяться вже кілька десятків років по всьому світу.

В Україні асоціація діє з 2015 року. За цей час були організовані тренінги для українських фахівців у двох різних місцях. "Це велика справа для того, щоб урятувати більше життів на полі бою", - зауважив представник NAEMT.

Нагороди отримали також активісти неурядових організацій, які допомагають в лікуванні поранених українських воїнів у США та регулярно надсилають гуманітарну допомогу до України.

Зокрема президент Фонду Revived Soldiers Ukraine (Відроджені Солдати України) Ірина Ващук розповіла про діяльність організації: "Перший поранений прибув до США в серпні 2014 року. З того моменту ми прийняли вже 19 воїнів. Наразі двоє паралізованих хлопців перебувають на лікуванні в Лос-Анджелесі. Крім того, в Нью-Йорку знаходиться ще один українець, який втратив зір, його операція проходитиме у Філадельфії".

Співголова Фонду Revived Soldiers Ukraine Наталія Майер повідомила, що наступного тижня до США прилітає ще один поранений з України, якому буде зроблена складна операція на стегні. Його оперуватиме лікар українського походження, який погодився зробити це безкоштовно.

Коментарі