Віденський бал допоможе зібрати кошти на реабілітацію АТОвців та дітей-інвалідів

Опубліковано 01.04.2017

Цьогоріч у Києві відбудеться Благодійний Віденський бал. У балі візьмуть участь державні та культурні діячі України та Австрії. Кошти, зібрані завдяки благодійному заходу, який відбудеться у жовтні, будуть перераховані на підтримку програми реабілітації учасників АТО та розвиток київського Центру соціальної реабілітації дітей-інвалдів.

Про це повідомив голова організаційного комітету благодійного віденського балу в Києві, народний артист Герман Макаренко.

«Зазвичай така міжнародна подія пов'язана з великими благодійними цілями: кошти збирають для боротьби з головними викликами сучасності. Засоби благодійного Віденського балу, що відбудеться в Києві, будуть спрямовані на програму реабілітації воїнів АТО та розвиток столичного Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів», — відзначили організатори балу.

Віденський бал проходить в багатьох столицях світу: Празі, Нью-Йорку, Римі, Токіо, Стамбулі, Брюсселі, Гонконзі та інших.

«Ми вирішили довести, що в Києві є всі можливості провести традиційний Віденський бал, не відступаючи ні від одного правила, не упускаючи жодної деталі етикету подібних вишуканих заходів», — розповіла організатор благодійного балу в Києві Марина Ігнатуша.


Додати коментар