Ветеранки відкриють Алею пам’яті загиблим жінкам в Ужгороді

Яблуні Недзведського навесні цвітуть ніжно-рожевим кольором, а пізніше плодоносять червоними маленькими яблучками нагадуючи нам про жінок, чиї життя обірвала війна

April 23, 2021

У суботу, 24 квітня, об 11:00 в Ужгороді на “Пагорбі Слави” Жіночий ветеранський рух відкриє Алею пам’яті жінкам, загиблим у російсько-українській війні.

“Яблуні Недзведського навесні цвітуть ніжно-рожевим кольором, а пізніше плодоносять червоними маленькими яблучками нагадуючи нам про жінок, чиї життя обірвала війна чий сміх вже не почують рідні й близькі. В пам'ять про кожну загиблу під час бойових дій посестру ми висаджуємо іменне деревце.
Ужгород – сьоме місто в Україні, де квітнутимуть щовесни яблуні в честь дівчат”, - говорять ветеранки.

Подібні Алеї пам'яті вже висаджені у Краматорську, Києві, Львові, Одесі, Житомирі, Броварах. Ветеранки вважають, що Алеї пам’яті загиблим жінкам повинні бути у кожному населеному пункті.

“Такі алеї є важливою складовою нової патріотичної історії України, її сприйняття. Сюди в будь який момент можуть прийти школярі, студенти, родини, щоб глибше зрозуміти і відчути події, які зараз відбуваються на Сході України”, - говорять організаторки проєкту.

Підтримати проєкт можна тут: https://www.uwvm.org.ua/?page_id=3192

Коментарі