Ветеранки та громадські активістки зберуться у Трійцю під київським ІТТ, щоб підтримати Юлію Кузьменко

Опубліковано 06.06.2020

Завтра, 7 липня 2020 року, о 17:00 за адресою: м.Київ, пров.Косогірний 7, відбудеться акція на підтримку політичних в'язнів. Запрошуються ЗМІ та небайдужі активістки, ветеранки.

Захід символічно відбудеться під стінами Ізолятора тимчасового тримання. Тут зберуться жінки, щоб підтримати ув'язнену Юлію Кузьменко, та інших жінок, що сьогодні потерпають від політичних розправ.

"Під час події ми плануємо створити терновий вінець з дроту та оплести його квітами та стрічками. Як символ того, що всі незгоди закінчаться і на місці колючок колись знов виростуть квіти" - говориться у повідомленні організаторок.

Нагадаємо, що Юлія Кузьменко вже шість місяців знаходиться за ґратами, а Яна Дугарь – під нічним домашнім арештом через необґрунтовані жодними доказами обвинувачення у вбивстві журналіста Павла Шеремета.
Додати коментар

Пов'язані матеріали

Справа Шеремета. Домашній арешт за новою адресою та в’язень, котрого не пустили до суду

8 січня мало відбутися судове засідання одразу у двох фігурантах «справи Шеремета» - медсестрі Яні Дугарь 25-ої бригади та сержанта ССО ЗСУ Андрія Антоненка, музиканта «Ріффмастера».

«Справа Шеремета». Двом підозрюваним пом’якшили запобіжний захід

Військова медсестра 25-ої повітряно-десантної бригади Яна Дугарь відтепер має свободу пересування вдень – таке рішення виніс Печерський районний суд Києва суд 24 січня.