Ветеранка ініціювала збір коштів на покриття боргів за лікування активіста та бійця

Наразі постає питання про виселення родини з будинку в Одесі, куди вони перебралися з прифронтової зони, і продажу його за борги

January 5, 2022

Публікуємо пряме звернення ветеранки Олени Максименко, авторки низки інтерв'ю та матерівлів на "Без броні":

"Я дуже довго вмовляла Дмитра дозволити зробити цей допис.

Ми познайомилися ще під час мого першого відрядження на Схід від Новинарня. Тоді він мешкав на Луганщині, і у своєму маленькому середовищі займався активізмом. Його родина не лише поділилася своєю історією, а й гостинно прийняла мене на ніч.

…Спершу він категорично відмовлявся просити допомоги, намагаючись звертатися до різних благодійних фондів, аж поки не отримав відмови усюди, де можна, і де не можна.

Dmitriy Shinkarenko, демобілізований боєць 18-го мотопіхотного батальйону 28-ї бригади ЗСУ що воював у найгарячішій фазі 2014-2015 років. Батько двох доньок і майстер на всі руки, він так само, як зараз, не просив коштів на необхідну операцію, натомість вліз у борги.

Діагноз, із яким він боровся – відкрита гідроцефалія головного мозку з розривами мозкового мішка. Унаслідок контузій, отриманих на війні, у скронях почали утворюватися «гнійні мішки». На сьогодні він має статус інваліда і пенсіонера ЗСУ.

Намагаючись вибратися із первісних боргів на лікування і обстеження розміром 75000 грн, загрузнув у позиках ще глибше, і сума виросла до 300 000 грн.

«Я у повному відчаї», - повторює він, отримавши чергову відмову в підтримці. Наразі постає питання про виселення родини з будинку в Одесі, куди вони перебралися з прифронтової зони, і продажу його за борги.

У мене 5000 друзів, і, якщо кожен із них скинеться по 60 гривень, то борг Дмитра вдасться погасити. 60 гривень – така вартість новорічного, різдвяного, та й просто людяного дива для цієї родини. Повірте, ці люди того варті!

Реквізити картки: Приват, 5168757380978801, Моно, 5375411406027677 Дмитро Шинкаренко (дублюю в коментах).

Лайки й репости також багато важать!

Хочете зв'язатися з організаторами?

Коментарі