Ветерани з Донеччини об’єдналися для посилення своїх позицій у регіоні

Опубліковано 17.11.2020

Махінації на користь проросійських партій під час виборів на Донеччині і втрата позицій патріотів обурили ветеранів АТО/ООС Донеччини. Тому вони вирішили об'єднатися та посилити свій вплив у містах області.

Про це інформує видання «Вчасно».

Втрата позицій ветеранів АТО/ООС в декількох містах Донеччини і махінації під час виборів спонукали ветеранські громадські об`єднання зібратися разом та спланувати спільні дії.

«У Донецькій області постало таке питання, коли у всіх накипіло, бо після місцевих виборів патріотичні сили не пройшли до місцевих рад. Тому патріотичні сили Донбасу вирішили об’єднатися навколо цієї проблеми і прийняти міри», - сказав Дмитро Корджиєв, голова ГС «Ветеранів АТО Донецької області».

На зустріч приїхали ветерани, волонтери та громадські діячі з 18 міст Донецької області. Одним із основних завдань ветерани поставили перед собою посилення роботи у розвитку патріотичного виховання. Також вирішили більше працювати з молоддю та почати розвиток власної інформаційної політики.

«Існує багато людей, які справді налаштовані рухатися у бік України, а не у бік наших опонентів, м’яко кажучи. Але вони не об’єднані і вони не мають між собою комунікації. Тобто, всі хочуть робити одне і те саме, але різними купками. Це була справді проблема. Нам потрібно працювати з людими більше, допомагати чи самим створювати організації, залучати більше молодь, бо молодь – це наше майбутнє», - говорить Віталій Пилипенко, ветеран АТО, депутат міської ради Дружківки.

У пріоритет спільної роботи також поставили питання боротьби з корупцією в Донецькій області — для цього почали збір інформації щодо корупційних дій чиновників у кожному місті.

Фото: "Вчасно"Додати коментар