Ветерани та військовослужбовці виступили в підтримку Віталія Маркова

Опубліковано 17.07.2019

Бійці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Національної гвардії України виступили на підтримку українського військовослужбовця Віталія Марківа.

12 липня в італійському місті Павія суд визнав винним і засудив до 24 років ув’язнення бійця Національної гвардії України Віталія Марківа, обвинуваченого у причетності до загибелі італійського журналіста Андреа Роккеллі під Слов’янськом у 2014 році.

«Я теж Віталій Марків!» – військовослужбовці батальйону, а також ветерани антитерористичної операції звернулись до громадськості та закликали підтримати українського патріота.

«Вчора безпідставно було засуджено бійця Нацгвардії, добровольця, майданівця, який з 2014 року був на захисті нашої держави для того, щоб кожен українець міг жити вільно. Я звертаюсь до вас всіх підтримати наших бійців, які воювали вчора, воюють сьогодні і готові в подальшому захищати нашу батьківщину», – зазначив у відеозверненні командир батальйону полковник Віктор Толочко.

Зазначимо, що вирок суду був оголошений без мотиваційної частини. Вона буде представлена пізніше. Після її оприлюднення, українська сторона планує подавати апеляційне оскарження. Також Президент України Володимир Зеленський доручив МЗС і ГПУ терміново зайнятися питанням повернення на Батьківщину нацгвардійця Віталія Марківа.

Таким чином, уперше за кордоном засудили українського військовослужбовця, який обороняв Україну від агресора.Додати коментар