Ветерани отримують інформацію про пільги від побратимів і з інтернету

Опубліковано 03.10.2019

Топ-популярні пільги серед ветеранів - це безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті, виплати до 5 травня, щорічне медичне обстеження та додаткова оплачувана відпустка до 14 днів.

Такими є дані соціологічного дослідження, проведеного ГО "Юридична сотня" протягом серпня 2019 року. Було опитано 1215 ветеранів.

18% ветеранів володіють інформацію про пільги, на їх думку, сповна. Половина з них отримує цю інформацію з інтернету. Інше потужне джерело - особисте спілкування з побратимами.

На думку ветеранів, непотрібною є пільга "безкоштовне вставновлення квартирного телефону".
"Непопулярні" пільги є важливіші для людей старшого віку.

Понад 3/4 респондентів знає та користується такою пільгою, як щорічне медичне обстеження та диспансеризація. Інші медичні пільги не є дуже знаними та користованими. Більшість тих, хто користувався цими пільгами, є задоволеними якістю наданих послуг.


Додати коментар

Пов'язані матеріали

Юридична сотня проведе безкоштовні консультації у Чернігові, Чигирині та Новограді-Волинському

У період з 14 по 17 березня регіональні представники ГО «Юридична Сотня» <a href="https://www.facebook.com/kateryna.karmaz...

Житомир має найбільше програм для АТОвців, найскладніше оформити пільги в Києві та Одесі

ГО "Студена" провела невелике опитування щодо реалізації пільг для ветеранів у 6ти містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Житомирі та Одесі.